افتتاح دو پروژه مساعد در بیمارستان شهید فقیهی شیراز


افتتاح دو پروژه مساعد در بیمارستان شهید فقیهی شیراز

دو پروژه مطلوب با حضور استاندار فارس و رئیس جمهور و دیگر مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بیمارستان شهید فقیهی شیراز کلید خورد.


به گزارش ایلنا، رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز گفت: اولین پروژه بخش مراقبت های ویژه داخلی با مساحت حدود 400 متر مربع و با ظرفیت 10 تخت به همت مرحوم محمدا باکر نشاد (6 و نیم). ). میلیارد) و دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مجمع خیرین بیمه سلامت فارس (مرتبط با 50 درصد) در حوزه تجهیزات پزشکی و در مجموع 13 میلیارد تومان وام به بهره برداری رسید.


سید محمد کاظم تدین گفت: دومین پروژه مطلوب پروژه بهسازی و نوسازی اتاق دیالیز بیمارستان است و این اتاق با حدود 400 متر زیربنا و 13 تخت دیالیز با مشارکت وراث بیمارستان متوفی به بهره برداری رسید. سید اعظم جعفری.


وی ادامه داد: با افتتاح این طرح سودمند، 85 بیمار دیالیزی از این خدمات بهره مند می شوند و امیدواریم با مشارکت بیشتر خیرین سلامت و همچنین پروژه های دیگری که دولت متعهد می شود، مراکز و بخش های دیگری نیز افتتاح شود. “


تدین افزود: بیمارستان شهید فقیهی به عنوان بزرگترین بیمارستان کرونا در آن زمان با 250 تخت و پرسنل توانست خدمات زیادی را به مردم ارائه کند و توانایی مدیریت بار سنگین این بیماری را در استان داشته باشد.


رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز گفت: در ایام کرونا حدود 15 هزار بیمار کرونا در قالب تخت های معمولی و ویژه در بیمارستان بستری شدند.


انتهای پیام/