اعلام محدودیت های ترافیکی ایام محرم


اعلام محدودیت های ترافیکی ایام محرم

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از محدودیت های ترافیکی ایام محرم خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: از ساعت 12 امروز پنجشنبه (23 مردادماه) تا ساعت 18 روز سه شنبه (مرداد) : 00. 18) تردد موتورسیکلت از محور کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است ولی تردد موتورسیکلت‌های پلیس و امدادی برای انجام امور ضروری در تردد مجاز بلامانع است.


وی با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیون از محور کرج – چالوس همچنان ممنوع است، ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از از ساعت 12 الی 24 امروز پنجشنبه (23 مرداد) و فردا جمعه (24 مرداد) از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اطلاع ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه یکباره خواهد بود. از کرج، میدان امیر کبیر و آزاد، جاده تهران – شمال. به مرزن آباد از ساعت 16 الی 24


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه تصریح کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 الی 24 یکشنبه (16.08) و دوشنبه (17.08) از کراجا (میدان امیرکبیر) انجام می شود. ) و ابتدای بزرگراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اطلاع ماموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود. همان روز.


وی ادامه داد: روز شنبه (24 مرداد) از ساعت 12 الی 24 تردد تریلی از محور هراز ممنوع است و تردد کامیون‌ها و کامیون‌ها به جز حاملان مواد سوخت و مواد فاسدشدنی و از ساعت 6 صبح ممنوع است. تا ساعت 24 یکشنبه (25 مرداد) و دوشنبه (27 مرداد) از محور هراز ممنوع است.


سرهنگ شیرانی خاطرنشان کرد: تردد خودروها در روزهای دوشنبه (27 مرداد) از ساعت 14 تا 24 از رودهن به سمت آمل و از ساعت 16 تا 24 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (منطقه مشا) ممنوع است. ) یک طرفه است. همچنین برای محور تهران – فیروز کوه – کیم شهر و بالعکس، تردد انواع تریلر به استثنای حامل مواد سوخت و فاسدشدنی از ساعت 12 الی 24 امروز پنجشنبه (23 مرداد) ممنوع است. دوشنبه (17. اوت) از جنوب به شمال.


وی ادامه داد: همچنین تردد انواع کامیون و تریلر به جز حامل مواد سوختی و فاسدشدنی نیز امروز پنجشنبه 22 مرداد از ساعت 12 الی 24 و از ساعت 8:00 مجاز است. تا ساعت 24 فردا جمعه (24 مرداد) و دوشنبه (27 مرداد) در محور آستارا – اردبیل و بالعکس ممنوع است.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تصریح کرد: دوشنبه (26 مردادماه) در سلفسگان از – محور کما (مرز به قم) و مسیر جایگزین آن بزرگراه ساوه – تهران است.


سرهنگ شیرانی یادآور شد: همچنین تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان سوخت و مواد فاسدشدنی از 12:00 تا نیمه شب امروز پنجشنبه (13 اوت) و همچنین از ساعت 08 الی 24 فردا جمعه (24 مرداد) و دوشنبه (27 مرداد) در محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است.


وی تاکید کرد: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و در صورت عادی بودن وضعیت تردد با هماهنگی اجرای محدودیت ها تکمیل شده تلقی می شود.انتهای پست/