اعلام آمادگی کارگران قدیمی کارخانه سمانا کاشی برای از سرگیری کار/ مسئولان همچنان به حمایت خود ادامه دهند.


اعلام آمادگی کارگران قدیمی کارخانه سمانا کاشی برای از سرگیری کار/ مسئولان همچنان به حمایت خود ادامه دهند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، کارخانه تولیدی سمانه کاشی بروجرد که هفت سال پیش به دلیل مشکلات مالی متوقف شده بود، به زودی با 300 کارگر کار خود را از سر می گیرد.


به گفته کارگران سامان کاشی، پس از سال ها انتظار برای بازگشایی این کارخانه، اقدامات نهایی برای احیای آن در حال انجام است و کارگران قدیمی این کارخانه آماده بازگشت به کار هستند.


این کارکنان افزودند: مرمت و بازسازی این کارخانه که از سال 1392 تعطیل شده است با سفر هیئت دولت به استان لرستان و اختصاص 50 میلیارد تومان انجام شد.


این کارگران در خصوص حقوق معوقه خود پرداخت بدهی کارگران قدیمی این کارخانه را یکی از نیازهای پروژه احیای سمانه کاشی عنوان کردند و کارفرمای کارخانه موظف به پرداخت بیشتر بدهی های معوق است. به کارکنان طلبکار قبل از راه اندازی مجدد کارخانه.


کارگران سمنا کاشی روند احیای کلی این کارخانه را مثبت توصیف کردند و گفتند: از مسئولانی که در روند احیای کارخانه سمانه کاشی یاری کردند، قدردانی می کنیم اما خواستار تلاش جدی تری از سوی مسئولان برای ادامه حمایت از سمنا کاشی هستیم. با تلاش کارگران این مرکز صنعتی استان لرستان برای بازگشت به روزهای اوج بروجردا.


انتهای پیام/