اعزام 18 آتش نشان با تجهیزات کامل به شهر یزد


اعزام 18 آتش نشان با تجهیزات کامل به شهر یزد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از اعزام 18 آتش نشان با تجهیزات کامل به شهر یزد برای مقابله با خسارات ناشی از سیل اخیر خبر داد.


به گزارش ایلنا از اصفهان، ابراهیم ملابی با اعلام این خبر گفت: بر اساس اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان و با هماهنگی معاونت خدمات شهری و شهردار اصفهان، با توجه به بارش شدید باران در شهر یزد. و سیل و سیل هایی که در این شهر رخ داده است . آمد، در ساعات اولیه آتش نشانی شهرداری اصفهان یک تیم کامل را به یزد اعزام کرد.


وی ادامه داد: تیم اعزامی متشکل از 12 آتش نشان، تعداد زیادی پمپ فلاشینگ سبک و سنگین، یک جرثقیل پنج تنی و دو دستگاه SUV است.


این مطلب خاطرنشان کرد: با توجه به پر آب بودن معابر به ویژه زیرگذرهای شهر یزد، نیروهای آتش نشانی اصفهان در حال تخلیه آب معابر و رفع مشکلات هستند.


در این مقاله آمده است: همچنین 6 نفر دیگر از نیروهای آتش نشانی اصفهان شب گذشته به همراه یک دستگاه کمپرسی، یک دستگاه پمپ فلاشینگ سنگین و یک سری تجهیزات ضروری دیگر به این شهر اعزام شدند.


لازم به ذکر است اصفهان استاندار استان های همجوار خود بوده و وظیفه امداد رسانی در مواقع وقوع بلایای طبیعی را بر عهده دارد.


انتهای پست/