اطلاع رسانی پیامکی در مورد منبع تغذیه ناشی از تصادف


اطلاع رسانی پیامکی در مورد منبع تغذیه ناشی از تصادف

معاون بهره برداری و اعزام شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: قطعی برق از طریق سامانه پیامکی اطلاع رسانی می شود.


به گزارش ایلنا و به نقل از شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، علیرضا رضایی افزود: بزرگترین سامانه پاسخگویی به حوادث برق کشور راه اندازی شد و توان پاسخگویی شهر تهران به مشترکان برق دو برابر شد.


وی ادامه داد: با همکاری شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و شرکت مخابرات استان تهران، ظرفیت خطوط ارتباطی برق پایتخت برای پاسخگویی به مشترکان در مواقع بحرانی به 900 تماس افزایش یافته است.


معاون بهره برداری و اعزام برق پایتخت گفت: پیش از این با توجه به اینکه شهر تهران بیش از چهار میلیون مشترک دارد، در مواقع خاص از جمله تغییرات ناگهانی جوی و بلایای طبیعی، تعداد تماس های تلفنی به 121 حادثه و سامانه حوادث افزایش یافت و ظرفیت خطوط تلفن در هنگام پر شدن، برخی از مشترکین بوق شلوغی را تجربه کردند.


رضایی تصریح کرد: برای بهبود هر چه بیشتر روند پاسخگویی شهروندان تهرانی در شرایط خاص، اطمینان از ثبت حوادث و رصد حوادث توسط کارشناسان، هماهنگی توان پاسخگویی همزمان شرکت مخابرات استان تهران به مشترکان. در خطوط تلفن از طریق کاربر یا پیام صوتی از 420 تماس به 900 تماس افزایش یافت.


وی افزود: با اقدامات انجام شده، سامانه 121 این شرکت به طور میانگین روزانه بیش از 10 هزار تماس دریافتی را پاسخ می دهد، ضمن اینکه ظرفیت تولیدی فراتر از سرانه استاندارد تعیین شده بر اساس تعداد مشترکین شهر تهران و ایجاد ش. برق به عنوان گامی بلند برای تکریم مشترکان برق پایتخت برداشته شده است.


این مسئول خاطرنشان کرد: با اختصاص سرور مجزا در مرکز مخابرات، تماس های زائد نیز توسط سامانه صوتی پاسخ داده می شود و ساکنان هیچ گاه با تلفن شلوغ مواجه نخواهند شد.


انتهای پست/