اطلاعیه پرسپولیس: با بازیکن به توافق رسیدیم


اطلاعیه پرسپولیس: با بازیکن به توافق رسیدیم

پرسپولیس با هماهنگی مدیریت و کادر فنی مطمئنا برای جذب مهاجم مورد نظر از بین گزینه های موجود برای تقویت خط حمله حرکت خواهد کرد.


به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در خصوص سوالات هواداران و رسانه های محترم به اطلاع می رساند; با توجه به برنامه کادر فنی و با نظر سرمربی نسبت به جذب مهاجم اقدام می شود.


پرسپولیس در حال حاضر مهاجمان خوبی دارد اما برخلاف شایعات، اضافه کردن مهاجمان برای تقویت خط حمله نیز در دستور کار و مسائل مربوط به آن است. در این راستا با دو یا سه گزینه به طور همزمان در حال مذاکره هستیم و به محض اینکه مذاکرات به نتیجه برسد اطلاع رسانی خواهیم کرد.


هواداران نگران نباشند و مطمئن باشند که خط حمله پرسپولیس قطعا در تعامل مدیریت و کادر فنی باشگاه تقویت خواهد شد.


در حال حاضر صحبت با گزینه جدی تری و توافق اولیه صورت گرفته است و ما تمام تلاش خود را برای تحقق خواسته کادر فنی انجام خواهیم داد.


در رابطه با این موضوع، انتشار مطالبی مانند اعتراض باشگاه به درخواست و پیشنهاد بازیکنان ممنوع است. به همین دلیل از هواداران عزیز درخواست می شود به شایعات توجه نکنند و اخبار را از طریق رسانه های باشگاه دنبال کنند. بدون شک باشگاه با در نظر گرفتن همه شرایط و داشته های پرسپولیس تلاش می کند به این سمت برود.


انتهای پست/