اطلاعیه بسته شدن راه ها به دلیل سیلاب/ افزایش تصادفات در ناوگان حمل و نقل بین شهری


اطلاعیه بسته شدن راه ها به دلیل سیلاب/ افزایش تصادفات در ناوگان حمل و نقل بین شهری

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور گفت: برخی از محورهای اصلی 6 استان و 15 راه کشور همچنان بر اثر سیلاب مسدود است.


سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص مسدود شدن محورهای کشور در اثر سیلاب گفت: محورهای تهران – شمال و کرج – چالوس، بزرگراه کن – امامزاده داوود. استان کرمان شهداد – نهبندان، رفسنجان – انار، بابک انار، انار – یزد، انار – مهریز در استان کرمان، سی شراد – پادنا در کهکیلوجه و بویراحمد، محور پادنا – بیده در استان اصفهان، محور ایرانشایرباهر – خاد، ایرانشهر – محور مهرستان، دلگان – ایرانشهر و دلگان – زهکلوت در استان سیستان و بلوچستان همچنان مسدود است.


وی ادامه داد: نزدیک به 15 محور فرعی نیز در استان های جنوب شرق مسدود است.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور با اشاره به وضعیت ترافیکی سایر محورهای مواصلاتی گفت: ترافیک سنگینی در محورهای هراز و فیروزکوه روان و همچنین محور قزوین – کرج حوالی گلشهر و گلشهر گزارش شده است. شهریار. جاده تهران بین شهریار و شهرقدس.


سرهنگ شیرانی خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، بارش باران در برخی جاده های استان های اصفهان، سیستان و بلوچستان، فارس، مازندران، کهگیلوی و بویراحمد، خراسان شمالی، اصفهان، تهران، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کرمان ادامه دارد. . ، گلستان و یزد گزارش شده است.


وی ادامه داد: در روزهای اخیر تصادفات در ناوگان مسافربری و کامیونی بین شهری افزایش یافته است.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور خاطرنشان کرد: به تمامی رانندگان به ویژه رانندگان اتوبوس های درون شهری توصیه می کنیم با سرعت مطمئنه و کمتر از سرعت مجاز رانندگی کنند. به دلیل افزایش لغزش، احتیاط بیشتر و حفظ فاصله بیشتر از خودروی جلویی برای جلوگیری از تصادف مهم است. در چنین شرایطی قطعا زمان سفر افزایش می‌یابد و رانندگان باید زمان بیشتری را از قبل برای رسیدن به مقصد بگذارند و از عجله دوری کنند.


انتهای پست/