اطلاعیه اقدامات پیشگیری از خطر سیل برای 10 استان سیل زده


اطلاعیه اقدامات پیشگیری از خطر سیل برای 10 استان سیل زده

در جلسه اضطراری مدیریت مدیریت سیل و کارکنان پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران، به مدیران استان های سیل زده تاکید لازم برای انجام اقدامات پیشگیرانه در برابر خطرات سیل برای کاهش خسارات و خسارات احتمالی اعلام شد. با استفاده از ارتباط تصویری


به گزارش ایلنا از وزارت نیرو، این نشست اضطراری با حضور معاون آب و عقبه وزارت نیرو، روسای حوزه های زهرا، جری، کارون بزرگ، اترک و شمال، مسئولان برگزار شد. حوزه آبخیز زاینده رود و فلات مرکزی، مدیرکل آب اداره اطلاعات و داده های کشور و مدیرکل دفتر مدیریت بحران پدافند غیر عامل شرکت منابع آب کشور و مدیریت آب و فاضلاب کشور با هدف بررسی وضعیت اخیر سامانه بارشی و اقدامات انجام شده در ارتباط مستقیم با سیل آسیب‌دیده برای مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه‌ای استانی در دوره بهره‌برداری اخیر سامانه بارشی. اقدامات انجام شده مورد ارزیابی قرار گرفت.


بر اساس این گزارش، با توجه به تداوم سامانه بارشی مذکور در استان های چهارمحال و بختیاری، بوشهر، کهگیلوی و بویراحمد، فارس، کرمان، سیستان و بلوچستان، اصفهان، گلستان، یزد و مازندران. آغاز اقدامات پیشگیرانه برای کاهش خطرات سیل خسارات و خسارات احتمالی به مدیران عامل استان ها گزارش شد.


این جلسه از ساعت 12 آغاز شد و تا ساعت 19 روز جمعه ادامه داشت.


انتهای پست/