اسپنسر راتلر ، برایس یانگ


ژانویه گذشته ، DeVonta Smith آلاباما اولین گیرنده ای بود که در 29 سال ، برنده جایزه Heisman شد ، و به دزموند هوارد از میشیگان برمی گردد. این تیم تعدادی از بازیکنان دفاعی را که در دهه گذشته 9 بار معتبرترین جوایز ورزش کالج را کسب کرده اند حذف کرده است.

در پاییز امسال ، میدان ها کاملاً باز هستند و رهبر مشخصی ندارند. البته برنده نهایی در سالهای اخیر به عنوان یک مدعی بزرگ در ابتدای فصل دیده نمی شد.

در اینجا 10 نامزد برتر The Post به ترتیب حروف الفبا آمده است:

مت Coral QB ، Ole Miss

مهاجم شماره 1 کره در مجموع مهاجمان در هر بازی (384.3 یارد) ، مرجان در فصل دوم عملکرد فوق العاده ای را با حمله سریع به کارگردانی BS Lane Keepin انجام داد. امسال انتظار می رود اعداد بهتری برای دومین سال Corral در سیستم گسترش وجود داشته باشد. بازی در برابر هایسمن واقع بینانه خواهد بود اگر او فقط بتواند اشتباهات خود را کاهش دهد (او فصل گذشته 14 ضربه به ثمر رساند).

JT Daniels QB ، GA

اگر سال گذشته عکس فصلی از این فصل بود ، دنیلز و جورجیا زمان بسیار خوبی را سپری خواهند کرد. USC دارای 67.2٪ نرخ پاس 4-0 ، 10 پاس تاچ داون و 1231 یارد در تنها 4 بازی بود. این شامل عملکرد 392 یاردی در مسابقه مقابل سینسیناتی تنگ در کلوچه هلو بود. همه چشم ها در هفته اول درگیری دانیلز با کلمسون خواهد بود ، فرصتی برای تحت تأثیر قرار دادن رای دهندگان زودهنگام.

جی تی دنیلز
جی تی دنیلز
Rich von Biberstein/Icon Sportswire از طریق Getty Images

بریس هال RB ، ایالت آیووا

هال ، که یک سال پیش بهترین هجوم آمریکایی بود (1572 یارد ، 21 تاچ تاون) ، در یک فصل دوم سالی به یاد ماندنی ، وقتی اورگن را به 136 یارد رساند و دو گل در یک بازی Fiesta Ball به ثمر رساند ، علامت تعجب به جا گذاشت. این ستاره 6 فوت-1 دلیل مهمی است که او امیدوار است در آمیز واقعاً در پلی آف امید داشته باشد و اگر خط حمله کامل خود را شروع کند می تواند جایگاه ششم خود را در هایزمن یک سال پیش ارتقا دهد.

Sam Howell QB ، کارولینای شمالی

هاول با 68 پاس تاچ داون در دو فصل اول خود ، رکورد بیشترین پاس تاچ داون ACC را دارد ، مسلماً بهترین مهاجم دفاعی آمریکا در این سال. اما پس از از دست دادن دو گیرنده برتر و دو مدافع برتر به NFL ، جونیور مسئولیت بیشتری را بر دوش خود خواهد داشت. او می تواند بهتر بازی کند ، اما تعداد او بدتر است.

D’Eriq King QB ، میامی

چه راهی بهتر از شروع بازی خود در هایزمن نسبت به شروع فصل مقابل آلاباما وجود دارد؟ به هر حال ، کینگ خبرساز خواهد شد. او در حال حاضر در رادار از اولین فصل قوی خود در میامی بود ، جایی که او 27 تاچ تاون ایجاد کرد ، 5 ضربات پرتاب کرد و در مجموع 3224 یارد جمع کرد.

کریس زیتون WR ، ایالت اوهایو

اسمیت سال گذشته موفق شد و اولاو توانست راه او را دنبال کند. از نظر جسمانی و سریع ، 6-1 ارشد در فصل گذشته تنها 7 بازی در 50 بازی از 729 یارد 50 کت و 7 تاچ تاون ایجاد کرد.

کریس اولابا
کریس اولاف
نماد Sportswire از طریق Getty Images

اسپنسر راتلر QB ، اوکلاهما

فصل های راتلر فصل های تیمش را منعکس می کرد. هر دو در طول سالها پیشرفت کرده اند. اوکلاهما با 8 برد برد بازی را به پایان رساند ، اما راتلر در آن مدت 18 تاچ تاون و تنها 3 دفع توپ را به ثمر رساند و 65 درصد پاس ها را به پایان رساند. او امسال بیشتر با او همراه است زیرا کندی بروکس پس از کنار گذاشتن فصل گذشته باز می گردد و با انتقال تنسی اریک گری به میانه میدان می پیوندد و مایکل وودز دوم با آرکانزاس در کنار شروع ماروین به ترکیب گیرنده اضافه می شود. شما ممکن است استعدادهای زیادی داشته باشید. میمس و تئو ویز.

بیزان رابینسون آر بی ، تگزاس

در یک سال اول واقعی ، رابینسون به طور متوسط ​​8.2 یارد در هر بار حمل می کرد ، اما تماس محدودی داشت و 703 یارد می دوید. امسال مهم نیست استیو ساکسیان ، سرپرست جدید ، ارزش رابینسون را به حداکثر می رساند و راه های جدید و ابتکاری را برای جذب رابینسون پیدا می کند ، درست مانند کاری که با ناجی هریس در آلاباما انجام داد.

DJ Uiagalelei QB ، Clemson

Uiagalelei پتانسیل فوق العاده خود را در دو شروع سال گذشته به جای Trevor Lawrence نشان داد و بازوهای بزرگ ، دقت و توانایی استفاده از پاهای خود را به عنوان یک سلاح اضافی نشان داد. در حال حاضر در تیم خود ، او یک فرصت اولیه برای اظهارنظر در اولین بازی فصل مقابل گرجستان خواهد داشت.

برایس یانگ کی بی ، آلاباما

او با استعدادهای نخبه احاطه خواهد شد و هنوز در سطح دانشگاه دیده نشده است ، اما به اندازه کافی است. دبیرستان Genius of Mater Dei (کالیفرنیا) ، با امتیازترین مدافع دوران نیک سابان در آلاباما ، از نظر 247Sports.com در رتبه 2 چشم انداز کلی برای سال 2020 قرار گرفت. جوان در سال اول تحصیل را تماشا کرد و آموخت و گذراند. اکنون زمان آن است که به اندازه کافی به تبلیغات بپردازیم.

برایس یانگ
برایس یانگ
آلیکا جنر/گتی ایماژ

دیدگاهتان را بنویسید