اسپاهای لوکس – استراحتگاه های آیورودا در هند

هند یک مکان زیبا برای تعطیلات است. گردشگران نه تنها به دلایل تجاری به اینجا می آیند، بلکه برای استراحت در استراحتگاه های مجلل هند نیز به این مکان می آیند تا حواس خود را تجدید کنند. در هند می توانید طیف وسیعی از استراحتگاه های لوکس آیورودا را پیدا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بهترین گزینه را انتخاب کنید که با ترجیحات و بودجه شما مطابقت دارد و از اقامت خود در آنجا لذت ببرید.

چه به شمال هند سفر کنید و چه علاقه مند به بازدید از جنوب هند باشید، پکیج اسپا شما را به استراحتگاه های آبگرم در کلاس جهانی هند می برد. تقریباً در هر بخش از هند می توانید یک استراحتگاه آیورودا پیدا کنید. استراحتگاه های مجلل در هند نه تنها اقامتی مجلل را به شما ارائه می دهند، بلکه طیف گسترده ای از ماساژهای آیورودا، درمان های آبگرم، سونا و سایر درمان ها را نیز ارائه می دهند.

ریشیکش که در کنار گنگ، آناندا در هیمالیا قرار دارد، یک مسیر معنوی برای آوردن آرامش به بدن، ذهن و روح ارائه می دهد. برنامه‌های سلامتی سنتی هندی مانند آیورودا، یوگا و ودانتا را ارائه می‌دهد. در اینجا می توانید بهترین تجارب بین المللی سلامتی را نیز تجربه کنید. کاخ اوشا کیران در گوالیور یک هتل تاریخی است که به خاطر آبگرم جیوا شهرت دارد. سایر استراحتگاه های آبگرم محبوب در شمال هند عبارتند از: قصر Umaid Bhawan در جودپور، قصر دریاچه تاج در اودایپور، تاج چاندیگاره در چاندیگر، هتل قصر رامباگ در جیپور، اوبروی اودایویلاس در اودایپور، اوبروی وانیاویلاس در رانتامبوره، هتل اوبروی آمارویلاس، هتل اوبروی آمارویلاس، هتل اوبروی آمارویلاس در آگورآج. در جیپور و کاخ دویگار فورت در اودایپور. این هتل های مجلل یا استراحتگاه های تاریخی در راجستان، آبگرم درمانی عالی را به مهمانان خود ارائه می دهند.

سایر مقاصد گردشگری در هند مانند بمبئی، گوا و میسور نیز هتل های زنجیره ای را ارائه می دهند که شامل درمان های آبگرم در سطح جهانی است. مرکز Aurveda Indus Valley در میسور مکانی عالی برای استراحت در طول سفر شما به شهر است. گردشگران گوا همچنین می توانند روز خود را با استراحت در ساحل و لذت بردن از چندین اسپا یا ماساژ آیورودا بگذرانند. هتل Pousada Tauma، Park Hyatt Goa Resort & Spa، Taj Exotica، Fort Aguada Beach Resort و Taj Holiday Village در گوا برای درمان‌های آبگرم خود شناخته شده‌اند.

جنوب هند نیز مملو از اسپاهای لوکس آیورودا از جمله اقامتگاه های لوکس تاج ولینگتون میوز در بمبئی، کاخ و برج تاج محل در بمبئی، اسپا و استراحتگاه انگسانا واحه در بنگلور، استراحتگاه نخل طلایی و اسپا در بنگلور، تاج مالابار در کوچین، لو مریدین است. هتل در کوچین، یارو ماهیگیر در چنای، نارگیل تالاب رسروت در کوماراکوم، استراحتگاه دریاچه کوماراکوم در کوماراکوم، استراحتگاه ساحلی مارای در ماراریکولام و غیره، این لیست بی پایان است.

رژیم لاغری سریع