استفانی گورزانسکی ادعا می کند که استفان کلوبک پس از کتک زدن به او لوبوتین داد.یکی از ستاره های OnlyFans ، که نزدیک به دو میلیون دنبال کننده دارد ، در شکایت جدیدی مدعی شده است که همسر اولش روزی که برای اولین بار ملاقات کرده است مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. و روز بعد من یک لوبوتین به ارزش 70،000 دلار در Rodeo Drive به عنوان “پیشنهاد صلح” خریدم.

همانطور که پیشتر گزارش داده بود ، استفان کلوبک ، میلیونر 59 ساله لاس وگاس ، استفانی گورزانسکی را که از Baby G با حساب XXX استفاده می کند ، بیش از 1 میلیون دلار برای خرید هدایای گران قیمت در طول پنج سال متهم کرد. – یک ماه رابطه و این واقعیت که او به طور نامناسب از جت شخصی خود و عمارت خود در بورلی هیلز ، کالیفرنیا استفاده کرده است ، به عنوان پس زمینه عکسبرداری برهنه اش.

اکنون صفحه شش به طور انحصاری می داند که گورزانسکی 26 ساله با کلوبک که در سال 2016 شرکت خود Diamond Resorts را به مبلغ 2 میلیارد دلار فروخت ، با ادعای افترا و تعرض جنسی به وی مقابله کرد.

طبق اسناد دادگاه ، در روزی که برای اولین بار هنگام صرف ناهار در خانه خود در ژوئیه 2020 ملاقات کردند ، یکی از آشنایان این دو را تنها گذاشت و گفت: “کلوبک بدون اجازه یا رضایت بلند شد ، به زور آقای گورژانسکی را گرفت و لباس را بالا آورد. سپس سرش را بین پاهایش گذاشت و بدون رضایت آقای گورزانسکی را مورد تجاوز قرار داد. ”

این شکایت ادعا می کند که “روز بعد ، کلوبک با گورژانسکی تماس گرفت و گفت که می خواهد به عنوان قربانی صلح خرید Rodeo Drive را انجام دهد.”

وی افزود: “او مغازه ای را که به آنجا می رفتند انتخاب کرد.” و هنگامی که آنها به بوتیک Christian Louboutin رسیدند ، وی افزود: “کلوبک به مدیر فروشگاه دستور داد که برای خانم گورزانسکی کفش انتخاب کند.”

“کلوبک و خانم گورزانسکی پیشنهاد مدیر فروشگاه را دید و “بله” یا “نه” پاسخ داد. ” هدیه ای هزار دلاری برای آقای گورزانسکی.

کلوبک مهربان و مودب بود و آقای گورزانسکی مطمئن شد که او یک فرد جدید است. “

در این شکایت همچنین آمده است که گورژانسکی “پس از کلوبک ناراحت شد و از دست رفت تا بفهمد و منطقی عمل کند که مردی خودخوانده با ثروت و قدرت سیاسی تقریباً بی حد و حصر با او انجام داده است.”

“متأسفانه ، گورزانسکی آمادگی برخورد با احساسات و پیامدهای اقدامات پلید کلوبک را نداشت و مانند بسیاری از افراد بدسرپرست که باور ندارند می توانند در چنین موقعیتی قرار بگیرند ، او تمام تلاش خود را کرد. آنچه اتفاق افتاده را توجیه کنید و بهانه بیاورید. “”

گورزانسکی ، شهروند کانادایی ، در دادخواست ادعا می کند که کلوبک بارها از او خواسته است تا زمانی که با ناراحتی تصمیم به جدایی از او نگرفته ، در OnlyFans ظاهر نشود.

در اسناد دادگاه که در دادگاه عالی کالیفرنیا ثبت شده است ، وی مدعی شد که کلوبک پس از قطع رابطه با وی ، او را از طریق تلفن و پیامک مورد آزار و اذیت قرار داده ، تهدید به ورشکستگی وی در یک دعوی کرده و می تواند با درخواست سیاسی از تلاش های وی جلوگیری کند. برای گرفتن گرین کارت

او سرانجام به او دستور بازداشت داد.

او همچنین از وی به دلیل افترا شکایت می کند و ادعا می کند که پس از وخامت رابطه ، او نامه ای به مدیر ساختمان آپارتمانی خود نوشت و ادعا کرد که او “کارگر جنسی غیرقانونی” است.

هنگامی که او در ماه مارس از او شکایت کرد ، کلوبک ادعا می کند که گورزانسکی او را فریب داده و فکر کرده است که او یک مدل مد “قانونی” است تا بتواند از خانه و هواپیمای او به عنوان یک ست استفاده کند.

“استفاده غیرمجاز از این دارایی ها و انتشار گسترده این عبارت در اینترنت باعث شهرت مادام العمر او به عنوان یک کارآفرین موفق ، نیکوکار و اهدا کننده برای سیاستمدارانی مانند کلوبک خواهد شد که از همه پیوندها به پورنوگرافی اخم می کنند. آن را کنار بگذارید.” کت و شلوار را بخوانید.

او همچنین از وی به دلیل حق چاپ برخی از تصاویر جنسی اش شکایت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید