استراتژی جام رایدر استیو استریکر بر جوانان ، شیمی متکی است.


حتی اگر “کاپیتان آمریکا” ذکر شده باشد ، انتخاب هایی وجود دارد و بحث با آنها دشوار است.

استراتژی استیو استریکر کاپیتان جام رایدر ایالات متحده همانطور که روز چهارشنبه اعلام شد با شش انتخاب کاپیتان مشخص بود. وی افراد تازه وارد را بر تجربه ترجیح داد.

این بدان معناست که پاتریک رید ، ملقب به “کاپیتان آمریکا” به خاطر رکورد شگفت انگیز 7-3-2 خود در جام رایدر ، در 24-26 سپتامبر در تنگه های سوت زن Sheboygan با اروپا رقابت نمی کند. ویسی.

چهار نفر از شش بازیکن Stricker که چهارشنبه نامیده می شوند ، اولین حضور خود در جام رایدر را انجام می دهند. دو نفر از شش بازیکنی که گل زدند نیز اولین بازیکنانی بودند که در بین بازیکنان تازه کار تیم 12 نفره ظاهر شدند.

استریکر دانیل برگر ، هریس انگلیسی ، زاندر شافل ، تونی فیناو ، اسکاتی شفلر و جردن اسپیت را انتخاب کرد. کالین موریکاوا ، داستین جانسون ، برایسون دی چمبو ، جاستین توماس ، پاتریک کانتلی و بروکس کپکا ، هر شش بازیکن برنده ، به آنها ملحق می شوند.

موریکاوا ، کانتلی ، برگر ، انگلیسی ، شافل و شفلر تازه وارد هستند.

استریکر بیرون نمی آید و خودش این را نمی گوید ، اما بزرگترین کار او در این گروه یافتن شیمی مناسب برای مبارزه با اروپایی هایی است که در 12 بازی اخیر خود در 9 برد پیروز شده اند و به نظر نمی رسد در شیمی شیمی نیاز دارند. همیشه به دنبال یافتن آن هستید.

این دلیل بزرگی است که استریکر جوانان را بر تجربه رید رتبه یازدهم و وب سیمپسون کهنه کار رتبه سیزدهم انتخاب کرد.

پیام استریکر واضح بود. وقت آن رسیده است که بازی جوانتر شود و خون جدیدی خونریزی کند.

بنابراین ، خون جدید میانگین سنی این تیم 28 سال است که از هر 12 بازیکن 8 در 30 سالگی و هیچ یک در 40 سالگی خود ندارند.

این که آیا این فرمول برنده به نظر می رسد ، در دوره سخت سوت ویستلینگ دریاچه میشیگان تعیین می شود.

آیا Stricker می تواند شیمی مناسبی را توسعه دهد؟

DeChambeau یک میله صاعقه است و به سختی با هر کسی مطابقت دارد. کوپکا آنقدر متهم به انفجار سوء استفاده از طرفداران است که عملاً دی چامبو را از کنترل خارج کرد.

کانتلی حتی بعد از بازی پلی آف حماسی دو جنگنده در مسابقات قهرمانی بی ام و دو هفته پیش در چشمان دچامبو نگاه نکرد.

Stricker همه این بازیکنان اول را نه تنها به خاطر فرم فوق العاده ای که دارد ، بلکه به دلیل جوان بودن ، گرسنگی و اشتیاق خود انتخاب کرده است. این به خاطر عنصری است که کاپیتان می خواهد بتواند از تنش ناخوشایند در اتاق تیم چشم پوشی کند.

افزودن فیل میکلسون به عنوان معاون کاپیتان که بازی را سبک و لذت بخش می کند بسیار عالی بود.

کالین موریکاوا در دور 3 مسابقات قهرمانی TOUR در باشگاه گلف ایست لیک در آتلانتا ، جورجیا در 4 سپتامبر 2021 شلیک سوم را انجام داد.  (عکس از سم گرینوود/گتی ایماژ)
کالین موریکاوا تنها یکی از چند بازیکن تازه کار جام رایدر برای تیم ملی ایالات متحده است.
گتی ایماژ

استریکر گفت: “آنچه این جوانان به ارمغان می آورند یک هیجان بی نظیر است.” “آنها مشتاق و مایل به یادگیری هستند. آنها با چشمانی گشاد به اینجا می آیند و با نگرش “مرا مثل مربی نگاه کن”. “

شگفت انگیزترین حذف تیم ، برتری بود. رید در سه جام رایدر گذشته بازی کرده و تبدیل به یک خار در چشم اروپایی ها شده است. استریکر گفت که رید اولین تماس تلفنی خود را داشت و آن را “یک تماس بسیار بسیار دشوار” نامید و “او آن را مانند یک قهرمان واقعی پذیرفت.”

تصمیم برای ترک او از تیم به این دلیل بود که رید به تازگی در هوستون با دو ذات الریه بستری شده بود. او هفته گذشته در مسابقات قهرمانی تور شرکت کرد اما شرکت نکرد.

مهاجمی که به احتمال زیاد مورد بررسی قرار می گیرد شافلر است ، که هرگز برنده یک رویداد PGA Tour نشده و یا بصورت حرفه ای در مسابقات تیمی بازی نکرده است.

استرایکر گفت که برای تجزیه و تحلیل بازی هر بازیکن به معاون کاپیتان مراجعه کرده و آنها این آمار شگفت انگیز را یافته اند. تازه کار سال Ryder Cup ایالات متحده از سال 2008 ، هنگامی که استریکر اولین بازی خود را در جام رایدر به عنوان بازیکن انجام داد ، 40 تا 29 و 17 است.

شش بازیکن تازه وارد در تیم ایالات متحده در سال 2008 بود که آنها در والهالا ، لوئیزویل ، کنتاکی اروپا را شکست دادند. جریان سازان در حال تعقیب هستند که قطعاً نشانه خوبی است.

استرایکر انتظار دارد هفته آینده چند دور تمرین در Whitling Straits تشکیل دهد تا هر 12 بازیکن با این دوره آشنا شوند و بار آماده سازی برای هفته جام رایدر را کاهش دهند.

استریکر گفت: “پیام من از روز اول این بود که سعی کنم خود را بهتر از تیم اروپایی آماده کنم.”

هدف پایان دادن به سلطه اروپا است. این ممکن است یک تیم جوان آمریکایی باشد ، اما چند بازیکن وجود دارند که در تیم 2018 توسط اروپا در Le Golf National در Saint-Quentin-en-Yvelines ، فرانسه اپیلاسیون شدند.

فینائو گفت: “ما روی زمین ایستاده بودیم و آنها را در جشن 2018 تماشا می کردیم. در آن زمان ، من به وضوح هدفم از ایجاد این تیم و اجازه دادن به آنها برای جبران این لطف را به یاد می آورم.”

اسپیت گفت: “احساس می کنم خیلی شکست خورده است.” “بیایید دیگر هرگز چنین چیزی را انجام ندهیم.” ”

دیدگاهتان را بنویسید