استانداردسازی و تجهیز خوابگاه ها از اولویت های سازمان امور دانشجویان است


استانداردسازی و تجهیز خوابگاه ها از اولویت های سازمان امور دانشجویان است

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در بازدید از خوابگاه های دانشگاه هنر اصفهان گفت: استانداردسازی و تجهیز خوابگاه ها از اولویت های سازمان امور دانشجویان است.


به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، هاشم داداشپور در سفر یک روزه خود به اصفهان از خوابگاه های دخترانه و پسرانه صبا جماله و وزیر بازدید و در مراسم تحلیف و تودیع رئیس جمهور اصفهان حضور یافت. دانشگاه هنر.


در این بازدید که در قسمت های مختلف خوابگاه ها انجام شد، رئیس سازمان امور دانشجویان از نزدیک با امکانات، مشکلات و نواقص این خوابگاه ها آشنا شد و نقطه نظراتی را برای رفع مشکلات آنها ارائه کرد.


هاشم داداش پور در این بازدید، استانداردسازی و تجهیز خوابگاه ها را از اولویت های سازمان امور دانشجویان و بنیاد بهزیستی عنوان کرد و گفت: دانشجویانی که دانشجوی بومی نیستند، زندگی خود را در این خوابگاه ها می گذرانند و در خوابگاه های دو تایی سکونت دارند. دو تا چهار سال و لازم است.» با همت مسئولان و خیرین دانشگاهی و استانی و دولتی و مشارکت دانشجویان این خوابگاه ها به مکانی امن و راحت برای تحصیل، استراحت و زندگی تبدیل خواهد شد.


خوابگاه صبا با ظرفیت 400 دانشجو به توانیر اختصاص یافته و به طور موقت در اختیار دانشگاه هنر است و در حال حاضر 200 دانشجو دارد و پیش بینی می شود در سال جدید به 450 نفر افزایش یابد.انتهای پست/