از برگزیدگان جشنواره ورزشی بازنشستگان استان البرز تجلیل شد


از برگزیدگان جشنواره ورزشی بازنشستگان استان البرز تجلیل شد

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در مراسم اهدای جوایز برگزیدگان جشنواره ورزش بازنشستگان بر تلاش این اداره کل برای تداوم خدمت رسانی به جامعه بزرگ بازنشستگان تاکید کرد.


به گزارش ایلنا آلبورکا، عبدالله هاین در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره ورزشی بازنشستگان با اشاره به کسانی که قصد ادامه خدمت به جامعه بزرگ بازنشستگان و خانواده هایشان را دارند، گفت: برای فعالیت های ورزشی علاوه بر برنامه های این عزیزان، امسال مجتمع فرهنگی ورزشی امام خمینی کرج آماده ارائه خدمات ورزشی و تفریحی برای عزیزان بازنشسته و خانواده هایشان می باشد.


وی در ادامه با تاکید بر تداوم ارتباط این اداره کل با مدیریت صندوق بازنشستگی استانی گفت: قرار است جلسه روسای کانون های محترم بازنشستگی با استاندار البرز برای ارائه مطالب تشکیل دهیم. سوالات و درخواست های این بستگان در استان و از طریق سازمان مرکزی مدیریت صندوق ها، مستمری بگیران و وزارت متبوع مسائل مربوط به معیشت و بازنشستگی را با جدیت تمام پیگیری می کنند.


رئیس شورای هماهنگی نهادهای اجرایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البورک نیز گفت: مراکز و مجتمع های بازنشستگی باید بتوانند خدمات متنوعی را در قالب کار جمعی و اجتماعی به مستمری بگیران و خانواده های آنان ارائه دهند تا با ایجاد تعاونی های مسکن و مصرف خود و این اداره کل در این زمینه آمادگی کامل دارد و در زمینه منابع تعاونی و کاربری های مختلف حمایت و تسهیلات می دهد.


وزیر امور خارجه به اشتغال فرزندان مستمری بگیران نیز اشاره کرد و گفت: معاونت استخدامی این اداره کل با انجام اقدامات لازم و هماهنگی و مدیریت و همچنین ایجاد اشتغال، اولویت های اشتغال را به فرزندان جامعه بازنشستگان خواهد داد. همچنین برای حضور متقاضیان کار در مجتمع های تولیدی و صنعتی، تسهیلاتی به ویژه مشاغل خانگی در نظر گرفته شده است.انتهای پیام/