از بازسازی چشم پوشی کنید و فواره های دیواری را به خانه خود اضافه کنید

گاهی اوقات تغییر کامل آن چیزی نیست که خانه شما واقعاً به آن نیاز دارد. اغلب اوقات، با نگاه کردن به یک محیط هر روز، فقط در یک شیار گیر می کنید که احساس می کنید باید یک دیوار را خراب کنید، رنگ کنید و فرش را پاره کنید. در واقع، ممکن است فقط لازم باشد چند فواره دیواری اضافه کنید تا فضا را تازه کنید. آنها راهی برای تبدیل یک فضا و دمیدن زندگی جدید در آن دارند. ناگفته نماند که آنها مطمئناً بسیار ارزان تر از بازسازی هستند.

به فضای خود امتیاز دهید

به اطراف اتاق نگاه کنید و ببینید آیا منطقه ای وجود دارد که واقعاً بقیه اتاق را به سمت پایین می کشد. آیا دیوار کوتاهی دارید که واقعاً جایی برای یک تکه مبلمان نداشته باشد؟ این یک نقطه ایده آل برای یک دیوار آب عمودی خواهد بود. آیا گوشه ای در اتاق نشیمن شما وجود دارد که به نظر نمی رسد با آن ارتباط برقرار کنید؟ می توانید یک آبنمای کف را در آنجا کج کنید یا یک آب نما روی میز تزئینی قرار دهید. اگر واقعاً می‌خواهید یک تغییر حمام برای ایجاد فضای اسپا داشته باشید، یک فواره بامبو یا تخته سنگ می‌تواند کارهای زیادی برای فضا انجام دهد.

انتخاب آبنمای مناسب

آب نماي مناسب هميشه فضايي را بدون اينكه مانند انگشت شست زخمي برجسته باشد كامل مي كند. ممکن است یکی را در آینه و فولاد ضد زنگ دوست داشته باشید، اما ممکن است در فضای کلبه ای ویکتوریایی یا روستایی عجیب به نظر برسد.

به یاد داشته باشید که هر آبنما، صرف نظر از اندازه آن، به یک نقطه کانونی تبدیل می شود. به همین دلیل، انتخاب مناسب بسیار مهم است. بزرگتر هم لزوما همیشه بهتر نیست. فقط به این دلیل که پولی برای خرج کردن روی آن قطعه عظیم 10 اینچی دارید به این معنی نیست که باید آن را خرج کنید. باید به طور مناسب با فضا تطبیق داده شود. اینها در اصل آثار هنری هستند. یک قطعه بزرگ در یک دیوار کوچک مطلوب تر از یک قطعه کوچک روی یک دیوار بزرگ نخواهد بود.

چرا در یک توقف؟

هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید شما باید در یکی از آن ها توقف کنید. تا زمانی که اتاق برای چندین اثر هنری جا دارد، دلیلی وجود ندارد که نتوانید تعدادی از آنها را داشته باشید. یک دیوار آب جمع کنید و سپس یک نوع میز کوچک را بالای میز قرار دهید. اگر فضا به اندازه کافی بزرگ باشد، می توان یک پایه کیک نیز داخل مخلوط انداخت. تا زمانی که همه آنها مکمل یکدیگر در روشی که فضا را سفارشی می کنند، زیاد مزاحم به نظر نمی رسند.

رژیم لاغری سریع