از اقامتی عجیب و غریب در اقامتگاه ساحلی Mahabalipuram لذت ببرید

برای کسانی که در حال برنامه ریزی برای تعطیلات در این بهشت ​​گرمسیری هستند تعدادی استراحتگاه ساحلی با انواع امکانات رفاهی وجود دارد. Mahabalipuram یا Mamallapuram دارای آثار و معابد باستانی و همچنین سواحل بکر بسیاری است و بهترین مکان برای تعطیلات خانوادگی یا یک استراحت رمانتیک است. و بهترین بخش این است که بیشتر این استراحتگاه ها نزدیک به شگفتی های معماری قرار دارند. در واقع، استراحتگاه های ساحلی دنیایی برای خود هستند که منظره پانورامایی بی نظیری از ساحل تماشایی ارائه می دهند.

استراحتگاه های ساحلی متناسب با بودجه شما

در Mahabalipuram شما اقامتگاه های 3 ستاره و همچنین 5 ستاره پیدا خواهید کرد و بسته به بودجه خود می توانید آنها را انتخاب کنید.

عقب نشینی آرامش بخش

فرار از شلوغی زندگی شهری برای یک استراحت آرام در مامالاپورام آسان است. در استراحتگاه های ساحلی می توانید در کنار خانواده یا عزیزان خود استراحت کنید و دوباره شارژ کنید.

آنها فعالیت ها، امکانات رفاهی و زمین های سرسبز را در استراحتگاه مشرف به خلیج بنگال ارائه می دهند. از Mahabalipuram می توانید به سفرهای یک روزه به Pondicherry و Kanchipuram نیز بروید.

اتاق هایی با چشم انداز

می توانید اتاق های رو به دریا را در استراحتگاه ساحلی رزرو کنید. علاوه بر این، بیشتر استراحتگاه‌های ساحلی امکاناتی مانند رستوران‌های چندغذایی، دسترسی به اینترنت پرسرعت رایگان و بی‌سیم و بار کنار استخر با انواع تنقلات و غیره را ارائه می‌دهند.

گریزهای عاشقانه

استراحتگاه های ساحلی Mahabalipuram محیط و امکانات مناسبی را برای جشن سالگرد شما ارائه می دهند. ویلاهای استخری مجلل با استخرهای خصوصی و جکوزی، و پاسیو یا بالکن را خواهید دید.

ایده آل برای ملاقات های تجاری

آنها برای ملاقات های تجاری نیز عالی هستند. می توانید اتاق های کلاس تجاری و همچنین سالن های کنفرانس بزرگ با چشم انداز رزرو کنید.

تجربه غذاخوری خوب

رستوران‌هایی با ناهار خوری عالی وجود دارند که غذاهای درجه یک و فهرست گسترده‌ای از شراب‌ها را برای ناهار و شام سرو می‌کنند. مزیت اضافی این است که این رستوران ها منظره آرامش بخشی از استخر استراحتگاه و خلیج درخشان بنگال را نیز ارائه می دهند. علاوه بر رستوران ها، کافه هایی با منوهای ویژه برای بچه ها وجود خواهد داشت. منوی سرویس اتاق در هر ساعتی در دسترس خواهد بود.

استخرهای بی نهایت

استراحتگاه های Mahabalipuram دارای استخرهای بی نهایت، اسپاهای سلامتی و گزینه های فعالیت هستند که آنها را به مکانی ایده آل برای تعطیلات عاشقانه و همچنین تعطیلات خانوادگی تبدیل می کند.

گوشه های بچه گانه

وقتی روی عرشه استراحت می‌کنید و آفتاب می‌گیرید، می‌توانید به بچه‌ها اجازه دهید در یکی از استخرهای استراحتگاه بازی کنند یا کارکنان استراحتگاه آنها را در اتاق‌های فعالیت مشغول نگه دارند. بعد از شنا می توانید به سایر فعالیت های ورزشی مانند بسکتبال، تیراندازی با کمان و غیره بپردازید.

مکانی برای استراحت و تجدید قوا

اکثر استراحتگاه ها دارای اسپاهای سلامتی و حتی کلینیک های زیبایی در فضایی آرام هستند. یک پزشک واجد شرایط آیورودا وجود خواهد داشت تا شما را راهنمایی کند و حتی در انتخاب بهترین درمان به شما کمک کند. می‌توانید برای جوان‌سازی یا درمان‌های صورت بروید و هر درمان متناسب با بدن و ذهن شما ساخته می‌شود تا بتوانید شادتر، سالم‌تر و الهام‌بخش‌تر به عقب برگردید.

رژیم لاغری سریع