ارمغانی: رفع مشکلات و باگ ها/ دو بازی تدارکاتی با تیم FMP خواهیم داشت


ارمغانی: رفع مشکلات و باگ ها/ دو بازی تدارکاتی با تیم FMP خواهیم داشت

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: امیدوارم این دیدارهای دوستانه به ما کمک کند تا در نهایت مشکلات و اشتباهاتی که در دفاع و حمله وجود دارد را به صورت تیمی حل کنیم.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، سعید ارمهانی، سرمربی تیم بسکتبال مردان ایران پیش از اعزام به اردوی صربستان گفت: هفته چهارم را در اردوی تیم ملی سپری می کنیم. ” در سه هفته اول هدف ما انجام تمرینات تاکتیکی و بدنی برای آمادگی و حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی بود.


ارمغانی افزود: خدا را شکر این کارها خیلی خوب انجام شد، بچه ها خیلی خوب و متمرکز کار کردند و فکر می کنم برای رسیدن به اهدافی که می خواستیم به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده ایم. البته هنوز مشکلاتی وجود دارد که روی آن کار می کنیم. در این سه هفته 3 بازی بسیار خوب با تیم نوین ایرانیان انجام دادیم که به آمادگی بهتر تیم و یافتن و کار روی مشکلات کمک کرد.


وی گفت: اکنون به ارتش صربستان می رویم و یک هفته در بلگراد تمرین می کنیم. در این مدت دو بازی دوستانه با تیم اف ام پی که یکی از تیم های حاضر در سوپرلیگ صربستان است و در فینال امسال به میدان می رود برگزار می کنیم. امیدوارم این بازی ها بالاخره به ما کمک کند تا مشکلات و اشتباهاتی که در دفاع و حمله وجود دارد را به صورت تیمی حل کنیم و اگر خدا بخواهد یک تیم آماده را به قزاقستان و سوریه ببریم تا با دست پر برگردیم.انتهای پیام/