ارزش پیراهن هارون برای یانکی ها غیرقابل انکار است.


بدون شک ، جانکارلو استانتون مرد این شب بود. او یک ضربه خانگی در مقابل اوریولز زد و در یازدهم ضربه ای دریافت کرد. اگر یانکی ها این بازی را در 50 زیر 50/500 می باختند ، برای هر کسی در برانکس سخت بود که بیش از یک یا دو ساعت بخوابند.

اما شایسته بود که قاضی آرون دونده ارواح بود که با عبور از روی تخته به فینال 4-3 رسید. جرسي در دهمين بازي موفقيت زيادي نداشت ، اما به سختي شب جمعه يا هر شب ديگر شبح بود. با وزن قابل توجه 6 ‘7’ و 282 پوند ، او به میدان میانی رفت تا جایی برای استانتون داشته باشد ، 6-6 ، 245 پوند در سمت راست. این اثر برج دوقلو یک منظره شگفت انگیز در خارج از زمین است و جرسی آن را ممکن می سازد.

آرون بون ، سرپرست تیم ، گفت: “او ورزشکار بزرگی است و می تواند این کار را انجام دهد. وی از بسیاری جهات به خانه ای که در بیشتر زندگی خود بازی می کرد برمی گردد. دوم ، او یک نوع همکار است. این تنها چیزی است که شما نیاز دارید و او دوست دارد به آنجا برود. او دوست دارد این کار را انجام دهد … و این واقعاً ارزشمند است. “

داور وسط ورزشگاه یانکی کمی شبیه به ویلیام “یخچال” پری خرس ها در پشت زمین بازی Super Bowl XX است. خیلی سخت است که چشم از او بردارید.

دیدن زنده پیراهن به این معناست که به یاد داشته باشید که او 5 اینچ بلندتر و 67 پوند سنگین تر از بیب روث ، غول قدیمی توپ بالایی است. بامبینو در مقایسه با پیراهن ، فیل ریزوتو است. در واقع ، هنگامی که مهاجم یانکیز در روز جمعه با پشتوانه 6-2 ، 195 پوندی پشت قفس ضربات صحبت کرد ، به نظر می رسید که مدیر به اندازه یک بچه باشگاه نوجوان بود.

آرون جرسی با خیال راحت به خانه رفت و در پیروزی 4-3 و 11 گل یانکی ها بر اوریولز موفق شد گل پیروزی را به ثمر برساند.
آرون جرسی با خیال راحت به خانه رفت و در پیروزی 4-3 و 11 گل یانکی ها بر اوریولز موفق شد گل پیروزی را به ثمر برساند.
گتی ایماژ

یانکی ها باید مبلغ هنگفتی به قاضی در فصل آینده ، سال پایانی داوری یا یک قرارداد بلند مدت که او را از بازیکن آزاد در 2023 محروم می کند ، پرداخت کنند. آنها باید همچنان یک مهاجم 29 ساله باشند. چهره حق رای دادن برای بقیه دوران شکوفایی خود.

چرا؟ شما می توانید بازیکنان بیس بال را در اطراف بیس بال پیدا کنید که مانند دیگران در لیست یانکی ها ظاهر شده یا بازی می کنند. حتی یک یا دو بازیکن با Gerrit Cole جفت شده اند. قاضی نیست هیچ کس نمی تواند جایگزین او شود. اگر به دنبال داور دیگری هستید ، باید به رختکن NBA یا NFL بروید.

او به اندازه کافی ورزشکار است که مانند مرکز ششم در مرکز بازی کند و تک های سخت را به دو نفره آکروباتیک در سمت چپ تبدیل کند. آستین هیز از اوریولز عملکرد خوبی در جلوگیری از توپ و زدن دبل داشت زیرا جرسی به دنده دوم برخورد کرد و خود را روی سر اول انداخت. در حالی که جاهمی جونز دستکش را گرفت و به طرف او رفت ، جرسی دست چپ خود را عقب کشید ، با دست راست گوشه پایه را گرفت و برچسب محکم بالای سینه اش را زد.

پیراهن ابر گرد و غبار را لگد کرد و در حالیکه کلاه ایمنی پرواز می کرد به پشت افتاد. او بدون آسیب دیدگی ظاهر شد و به مرکز نوبت هفتم بازگشت. او هر 11 نوبت در آنجا ماند و منتظر ماند تا یک توپ دیگر مانند مگس کم عمقی که توسط اولین پرتاب شده فرود می آید.

همه کاره بودن یک مرد بزرگ به بون انعطاف پذیری زیادی می دهد. استانتون گفت: “این بسیار چشمگیر است و برای بهترین ترکیب ما بسیار بزرگ است.” او همه کاره است و می تواند در مرکز بازی کند ، بنابراین من مطمئنم که در صورت نیاز به چپ بازی می کند. این برای ما بسیار بزرگ است. ”

به بزرگی خود قاضی لحظه ای وقت بگذارید و به اندازه برخی از غول های میدان مرکزی که اسطوره یانکی را شکل داده اند فکر کنید. جو دی مادیو 6-2 ، 193 ، میکی مانتل 5-11 ، 195 و برنی ویلیامز 6-2 ، 180 سال داشت.

جرسي امسال هجدهمين موقعيت سرعت و ظرافت را به دست آورد و 32 پوند بيش از سنگين ترين بازيكن نيكس ، ژوليوس رندال ، حمل كرد. و ظاهرش را آسان کرد.

البته پیراهن باعث شد همه چیز آسان به نظر برسد. او در سفر جاده ای یانکی ها ، 500 امتیاز کسب کرد. او در 24 بازی از 25 بازی گذشته خود با خیال راحت بر روی پایه بوده است. در این مدت 387 نفر را با 8 تیمار و 24 RBI ضرب کرده است.

بیس بال به احتمال زیاد هرگز هیتر با این اندازه ، مهارت ، ورزشکاری و قدرت را ندیده است. اما دیشب در آناهیم ، کالیفرنیا ، قاضی در مورد بازی اخیر خود این را گفت: هنوز در خانه هستم. ”

تقریباً هر بار که پیراهن هارون در پارک ظاهر می شود ، ارزش نوشتن درباره آن را دارد. از جمله جمعه شب ، شب استانتون. جرسی هنوز از هر نظر غول نهایی یانکی ها است.

دیدگاهتان را بنویسید