ارتش توانسته است به تهدیدات راهبردی پاسخ دهد/ رهبری جهادی در میدان ادامه دارد


ارتش توانسته است به تهدیدات راهبردی پاسخ دهد/ رهبری جهادی در میدان ادامه دارد

امیر سرتیپ حاجیلو گفت: نیروی زمینی ارتش امروز با رصد درگیری های منطقه ای و شناسایی اهداف دشمن توانسته است با تغییرات ساختاری به تهدیدات راهبردی پاسخ دهد.


علی حاجیلو فرمانده منطقه شمال غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در سطح نیروها گفت: درگیری های منطقه ای و شناسایی اهداف دشمن پاسخگوی تهدیدات راهبردی است. .


وی افزود: امروز بخش قابل توجهی از دستورات و منویات فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) در سطح ارتش به ویژه در نیروی زمینی ارتش در حال تدوین و اجراست.


فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب ارتش گفت: بصیرت افزایی، معنویت، استفاده از نیروی کار باکیفیت و ارتقای تحرک از مهمترین اقدامات انجام شده در سطح ارتش است که موجب افزایش توان و رزمی ارتش شده است. آمادگی.” ما بر اساس ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی در تراز ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم.


امیر سرتیپ حاجیلو با بیان اینکه فرهنگ جهادی حاکم بر ارتش از زمان پیروزی انقلاب اسلامی موجب شده است تا در تمامی ماموریت ها از جمله دفاعی و امنیتی و امدادی کودکان به موقع عمل کند. و منطقه. استفاده از تجهیزات برای سرلوحه قرار دادن فعالیت های خود به نفع و رفاه مردم


انتهای پیام/