ارائه فرصت سفر برای مستمری بگیران صندوق دولتی + لینک ثبت نام


ارائه فرصت سفر برای مستمری بگیران صندوق دولتی + لینک ثبت نام

معاون فرهنگی و اجتماعی صندوق دولتی اعلام کرد: خدمات گردشگری و مسافرتی برای بازنشستگان تنها توسط سامانه تورهای مسافرتی شرکت پرشین گلف با نام سامانه «خاتم تور» ارائه می شود.


به گفته ایلانا، محمود مرتضایی فرد (مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری) شرکت پرشین گلف اعلام کرد از مرداد ماه سال جاری ارائه خدمات گردشگری و کمک هزینه سفر به بازنشستگان و کارکنان این صندوق را آغاز می کند.


محمود مرتضایی فرد با اعلام این خبر گفت: با انعقاد قرارداد گردشگری با شرکت خدمات مسافرتی پرشین گلف، امکان استفاده از خدمات گردشگری در قالب غرامت سفر بازنشستگان و کارکنان این صندوق مجدداً تضمین شد.


وی افزود: صندوق بازنشستگی کشوری در ارتباط با ارائه واکسیناسیون عمومی و فرصت سفر، خدمات گردشگری و فرصت را برای بازنشستگان کشوری فراهم کرده است.


مرتضایی فرد بیان کرد: در این طرح مستمری بگیران و مستمری بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می توانند از خدمات اسکان و خدمات مسافرتی در قالب کمک هزینه سفر (برای مستمری بگیران دارای سهمیه سفر) استفاده کنند.


وی کمک هزینه سفر بر اساس بودجه مصوب هیات مدیره صندوق را به ازای هر دفتر 500 هزار تومان اعلام کرد و افزود: متقاضیان در صورت داشتن همراه می توانند “کمک هزینه همراه” نیز دریافت کنند. مبلغ «هزینه سفر» در صورت همراهی به ازای هر دفتر یک میلیون تومان است که از کل هزینه تور کسر می شود.


مرتضج فرد یادآور شد: تعداد سهمیه استفاده از تور برای هر دفتر کل (بازنشسته و فعال) که از «کمک هزینه سفر و سیاحت» در دوران بازنشستگی استفاده می کند بیش از سه برابر نیست.


وی در پاسخ به این سوال که متقاضیان چگونه می توانند از خدمات و فرصت های گردشگری صندوق بازنشستگی کشوری استفاده کنند؟ خاطرنشان شد: خدمات گردشگری از طریق درگاه خدمات الکترونیک بنیاد به نشانی sabasrm.ir و متصل به سامانه تور مسافرتی شرکت پرشین گلف معرفی می شود.


مرتضایی فرد در خاتمه تاکید کرد: این خدمات تنها از طریق سامانه «خاتم تور» شرکت پرشین گلف ارائه می شود و متقاضیان باید از طریق لینک khatamtour.com مراجعه و یا به شرکت پرشین گلف مراجعه و یا با این شرکت تماس بگیرند. برای اطلاع از روند ارائه خدمات با شماره 8682-021 تماس بگیرید.


لازم به ذکر است در فاز اول این طرح، هتل شایگان کیش و مجتمع آب درمانی محلات آماده ارائه خدمات به مستمری بگیران تحت پوشش در قالب یارانه سفر است و اقداماتی در حال انجام است تا مستمری بگیران بتوانند در نزدیکی از خدمات مختلف گردشگری برخوردار شوند. در سایر نقاط کشور نیز می توان از گزینه های اعتبار سفر استفاده کرد.


انتهای پیام/