اخطار 11 ساختمان ناایمن در گرگان


اخطار 11 ساختمان ناایمن در گرگان

شهردار گرگان گفت: 11 ساختمان ناایمن در گرگان وجود دارد که به آن ساختمان ها اخطار داده شد و به دادستان معرفی کردیم که حتی با هیات مدیره ساختمان صحبت کرد تا کلانشهر را نبینیم.


به گزارش گلستان ایلنا، محمدرضا سبطی در نشست خبری اعلام کرد: ساخت شهربازی گرگان در سه فاز به بهره برداری می رسد و قرارگاه خاتم الانبیاء که دستاوردهای بیشتری داشته هم اکنون به بهره برداری می رسد. تا 40 درصد پیشرفت فیزیکی


وی ادامه داد: کمبود آسفالت در خیابان های گرگان داریم و تلاش می کنیم قیر مورد نیاز خود را در اسرع وقت تامین کنیم و تعهد ما برای آسفالت در سال گذشته 476 میلیارد تومان بوده است.


وی تصریح کرد: سال گذشته بودجه شهرداری گرگان در سال گذشته هزار میلیارد تن بود که تا آبان ماه 1400 تنها به 200 میلیارد تن رسیده بود و توانستیم در پنج ماهه پایانی سال به 800 میلیارد تن برسیم. تلاش ها.


سبطی خاطرنشان کرد: بودجه شهرداری در سال جاری 1500 میلیارد تومان است که نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش داشته و شهرداری گرگان هیچ کمک دولتی و استانی ندارد.


شهردار گرگان گفت: توسعه و بهسازی عرصه های سبز در اولویت شهرداری گرگان است و توانستیم بالاترین جایگاه کشور را کسب کنیم.انتهای پیام/