اجرای طرح کاهش بلیت سینمای شهرداری تهران از تابستان اول


اجرای طرح کاهش بلیت سینمای شهرداری تهران از تابستان اول

مجید اکبرشاهی، مدیرعامل موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگ و هنر شهرداری تهران از اجرای طرح کاهش قیمت بلیت در سینماهای شهرداری تهران از تابستان اول خبر داد.


به گزارش ایلنا، مجید اکبرشاهی مدیرعامل این موسسه با اشاره به تصویر روابط عمومی موسسه شهر، از اجرای طرح تابستانی در سینماهای شهرداری تهران خبر داد و گفت: روز میلاد امام رضا (ع) را داشتیم. . ) تصمیم گرفتیم برای جذب تماشاگر بیشتر به سینماهای فرعی گام برداریم.


وی افزود: از آنجایی که سینماهای موسسه شهر تصویر زیر مجموعه شهرداری تهران است و تامین رفاه و آسایش شهروندان یکی از وظایف اصلی آن است، تصمیم گرفتیم قیمت بلیت سینماها را در روزها و ساعات خاصی کاهش دهیم.


اکبرشاهی درباره جزئیات این پروژه و قیمت بلیت سینماهای زیر توضیح داد: در ابتدای هفته سه روزه (شنبه، یکشنبه و دوشنبه) شهرک های سینمایی ملت، تماشا و راگا نصف قیمت خواهند بود. قیمت از 45 هزار تومان به 35 هزار تومان و در شهرهای راگا و تاماس از 35 هزار تومان به 25 هزار تومان تا ساعت 19 و از ساعت 19 برای تمامی فیلم ها کاهش می یابد.


وی همچنین ادامه داد: این پروژه از ابتدای تابستان تیر 1401 در سینماهای زیر اکران می شود و در سایر روزهای هفته قیمت بلیت در روزهای سه شنبه و سه روز پایانی هفته (چهارشنبه، پنجشنبه) به نصف کاهش می یابد. و جمعه).” ) با قیمت تمام شده به عموم عرضه می شود.


مدیرعامل موسسه تصویر شهر گفت: از ابتدای امسال تصمیم گرفتیم قیمت بلیت سینما در پردیس سینمایی رازی در منطقه 11 تهران یکی از سینماهای موسسه افزایش نیابد و این سینما همانند سال گذشته است. سال.” در گذشته در تمام روزهای هفته بلیت های 15000 تنی را به بینندگان ارائه می داد.


مجید اکبرشاهی در خاتمه ابراز امیدواری کرد با اجرای این طرح استقبال مخاطبان از فیلم ها افزایش یابد و رونق دوباره به سینماها برگردد.


انتهای پست/