اجرای طرح ملی مبارزه با قاچاق کالا و ارز / کشف بیش از 36 هزار کالای ممنوعه


اجرای طرح ملی مبارزه با قاچاق کالا و ارز / کشف بیش از 36 هزار کالای ممنوعه

رئیس پلیس مبارزه با تجارت پلیس امنیت اقتصادی فرج از اجرای سومین دور طرح مبارزه با کالا و ارز در سراسر کشور خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ جلال امینی در این خصوص گفت: مرحله سوم طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال جاری، مبارزه با کالاهای ممنوعه را به عنوان یکی از راهکارهای عملیاتی شناسایی و انهدام سازمان ها در اولویت قرار داد. شبکه های قاچاق و ناامن ساختن پایگاه ها با استفاده از همه توان و توان نیروی انتظامی و مرزبانی، ورود و خروج، انبارداری و توزیع کالاهای قاچاق و تشدید مبارزه با پدیده شوم قاچاق در استان های سراسر کشور انجام شد. کشور.


وی افزود: در اجرای این طرح انواع کالای قاچاق شامل 36 هزار و 125 کالای ممنوعه، 3 هزار و 124 دستگاه گیرنده ماهواره ای، 6 هزار و 864 قلم ضد فرهنگ، 129 هزار و 618 انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، 899 نوع داروهای توقیف شده، شش دستگاه خودرو، 31 دستگاه موتورسیکلت و همچنین مقدار قابل توجهی چای، برنج، کیف و کفش، لوازم یدکی خودرو، خواربار و …


به گزارش سایت پلیس، امینی افزود: کارشناسان ارزش کشفیات مذکور را بیش از دو هزار میلیارد ریال برآورد کردند و در این رابطه هزار و سی و هفت متهم و 622 دستگاه خودرو نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند. مصادره شدند.


رئیس پلیس قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فرج با بیان اینکه همواره با تمام قوا و جدیت خود با قاچاقچیان و برهم زنندگان نظم و امنیت اقتصادی برخورد می کنیم، از هموطنان خواست در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیرقانونی مراتب را گزارش کنند. در این زمینه با استفاده از تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 مطلع با آن برخورد کنید.


انتهای پست/