اجرای برنامه های تابستانی در تهران


اجرای برنامه های تابستانی در تهران

معاون اجتماعی و فرهنگی شهر تهران از اجرای طرح های نشاط اجتماعی در تابستان امسال در پایتخت خبر داد.


به گزارش ایلنا، محمدامین توکلی زاده با اشاره به اینکه برنامه های تابستانی شهرداری در چند بعد و برای اقشار خاص پیش بینی شده است، افزود: تلاش ما بر این بوده که برنامه هایی را برای عموم مردم برای گذراندن اوقات فراغت در تابستان در نظر بگیریم.


معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران نیز با بیان اینکه در تابستان 1401 برای چهار حوزه برنامه در نظر گرفته بودیم، اظهار داشت: در تابستان سال 1401 برنامه ریزی شده است.


وی با اشاره به گروه های هدف خاطرنشان کرد: اولین گروه هدف خانواده ها هستند و در تلاش هستیم برنامه های نشاط اجتماعی خانواده محور را اجرا کنیم.


توکلی زاده با بیان اینکه بانوان دومین گروه هدف ما هستند، تاکید کرد: در این راستا باید برنامه های ویژه ای را تدارک می دیدیم که با همکاری اداره کل امور بانوان شهرداری تهران برنامه ریزی شده است.


وی افزود: نوجوانان سومین گروه هدف برنامه های نشاط اجتماعی در تابستان 1401 هستند. از ابتدای این دوره مدیریت شهری برنامه هایی برای این مجموعه داشتیم که در تابستان توسعه می یابد.


توکلی زاده جامعه معلولان و سالمندان را چهارمین گروه هدف خواند و افزود: برای این چهار مقوله برنامه هایی تدوین و به کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ارائه شده است.


وی همچنین تصریح کرد: کمیسیون نکات و ایرادات تکمیلی را مطرح کرده است که این ایرادات در حال اصلاح است و برای تصویب نهایی مجدداً به کمیسیون ارائه خواهد شد.


معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: پس از تصویب نهایی طرح ها در کمیسیون، اطلاعات لازم را از جزئیات طرح ها خواهیم داشت.


وی افزود: محور اصلی برنامه ها برپایی جشنواره ها و مسابقات است. هدف ما ارائه این رویدادهای فرهنگی در سراسر پایتخت برای ایجاد اوقات فراغت شاد و پربار برای شهروندان است.


سایت شهرستانی گفت: توکلی زاده گفت: این جشنواره ها در محله، محله، ناحیه و به طور کلی برنامه ریزی شده است و سعی شده برنامه های اجرایی در نظر گرفته شود.


انتهای پست/