آیین نامه مسکن طرح زایمان در استان اجرا می شود


آیین نامه مسکن طرح زایمان در استان اجرا می شود

استاندار لرستان گفت: اجرای طرح مسکن زایمان به زودی ابلاغ و 200 متر به خانواده های واجد شرایط واگذار می شود.


به گزارش ایلنا، وی در نشست ستاد جمعیت و خانواده با اشاره به اینکه باید در حوزه فرهنگ ازدواج و زایمان تلاش شود، گفت: ما باید در 30 سال آینده راه حلی در این راستا پیدا کنیم.


وی با اشاره به هشدار رهبر معظم انقلاب در این زمینه خاطرنشان کرد: برخی کشورها سازوکاری برای کاهش رشد جمعیت در نظر گرفته اند و نهاد خانواده و قداست آن و پاکی نسلی مبتنی بر اعتقادات دینی در این کشور تضمین می شود. کشور.”


استاندار لرستان ادامه داد: در این راستا باید گام های اساسی برداشته شود و اولویت با همسران در خوابگاه ها باشد و همچنین طرح های تحقیقاتی کاهش رشد جمعیت در شهرستان های استان انجام شود.


زیویارس با اشاره به اینکه در سال های اخیر برای اماکن و تسهیلات برای تربیت فرزندان به خانواده ها پرداخت می شود، افزود: به افراد تا 100 میلیون تن حقوق پرداخت می شود.


استاندار لرستان با اشاره به طرح تولد گفت: در شرایط فعلی امکان خرید خودرو مشوق خوبی نیست و باید زیرساخت های قانونی اصلاح شود.


وی ادامه داد: همه باید در فرزندآوری و حمایت از ازدواج نقش اول را داشته باشند و باید محتوایی ایجاد شود که دغدغه مردم را کم کند و مشوق ها مکمل یکدیگر باشند.


استاندار لرستان با بیان اینکه این موضوع فرهنگی است گفت: باید در زمینه فرهنگ ازدواج و زایمان تلاش شود.


انتهای پست/