آیین نامه داخلی شورای بهره وری تصویب شد


آیین نامه داخلی شورای بهره وری تصویب شد

در کمیسیون مشترک کاهش هزینه‌ها، کاهش و ایجاد درآمد شورای هزینه‌ها، نمایندگان پارلمان اروپا تصمیم گرفتند که کمیته‌های تخصصی پیشنهادی جامع در مورد سازماندهی و کارایی شرکت‌های دولتی تدوین کنند.


به گزارش ایلنا، در جلسه کمیسیون مشترک ارزیابی عملکرد هیئت بررسی عملکرد به ریاست محمد بیکر ذوالقدره، سایر مواد سیاست کلی برنامه هفتم توسعه نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در مورد “اصلاح ساختار بودجه” به منظور پیشرفت اقتصادی مورد توجه قرار گرفت.


اعضای کمیسیون تلفیق به جمع بندی «کاهش هزینه، کوچک سازی، تولید و درآمد از دارایی ها، دارایی ها و دارایی های قوه مجریه» رسیدند و با تاکید بر کاهش کسب و کار و توان غیرضروری دولت، پیشنهادی جامع ارائه کردند. به “کارایی شرکت های دولتی”.


موضوع برنامه ریزی بیشتر صندوق توسعه ملی در راستای توسعه ثبات اقتصادی و صیانت از صندوق ثروت ملی مورد توجه قرار گرفت و موارد اعضا به تصویب رسید.


لازم به ذکر است محمدرضا باهنر، صادق واعظ زاده، سید مرتضی نبوی، مجید انصاری، داوود دانش جعفری، سعید جلیلی و حسین مظفر و نمایندگان دولت، مجلس و ستاد کل قوه قضائیه و نیروهای مسلح در این نشست صحبت کرد. در خصوص اصلاح ساختار بودجه به بیان دیدگاه‌های خود و نقش آن در حل مشکلات و شکل‌گیری تکانه‌های اقتصادی پرداختند.


بررسی مواد باقی مانده از آیین نامه داخلی شورای کارآمدی در دستور کار امروز مجمع بود.


در این جلسه که به ریاست آملی لاریجانی و با حضور اکثریت اعضای مجمع برگزار شد، سایر مواد آیین نامه داخلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت پس از چند جلسه به تصویب مجمع رسید.


آئین نامه داخلی مجمع برای تصویب به رئیس اجرائیه خواهد رسید.


انتهای پیام/