آیا یک تعطیلات تناسب اندام واقعاً می تواند تفاوتی ایجاد کند؟

کاهش وزن برای اکثر افراد یک کار دشوار است. برای اینکه واقعاً وزن خود را کاهش دهید و سپس تمام آن را حفظ کنید، باید یک سبک زندگی جدید ایجاد کنید. آشپزی سالم تر، انتخاب رستوران بهتر و ورزش منظم می تواند شما را در مسیر کاهش وزن واقعی و پایدار قرار دهد. در اصل، شما باید یک فرد جدید شوید. یک مزرعه بهداشتی می تواند یک راه عالی برای انجام این کار باشد، اما همه این ایده را جذاب نمی دانند. برای بسیاری، کلمات “مزرعه سلامت” تصاویری از خوابگاه‌ها با تخت‌های دوطبقه، تماس‌های صبح زود بیدار شدن از خواب، غذای نفرت‌انگیز و تمرین‌هایی که شبیه شکنجه است را تداعی می‌کند. با این حال، نوعی مزرعه بهداشتی نیز وجود دارد که کمتر شبیه یک اردوی نظامی است و بیشتر شبیه یک تعطیلات تناسب اندام است.

بخشی از بوت کمپ، تجربه غذاخوری لذیذ، بخشی از اسپا آرامش بخش، تعطیلات تناسب اندام به شما امکان می دهد راه های جدیدی برای تفکر در مورد غذا و ورزش بیاموزید. ورزش زیادی وجود دارد، اما می تواند شامل فعالیت های لذت بخشی مانند پیاده روی در حومه شهر باشد. کارکنان حمایت و تشویق می‌کنند و می‌توانند به شما کمک کنند تا راه‌هایی برای رفع محدودیت‌های فیزیکی خود پیدا کنید. یک تعطیلات تناسب اندام خوب باید مانند یک آبگرم مجلل با اتاق های خصوصی راحت و سایر فعالیت ها علاوه بر ورزش باشد.

ایده پشت تعطیلات تناسب اندام این است که تغییرات سبک زندگی جدید را بیاموزید و قبل از بازگشت به خانه برای وسوسه ها و میانبرهای زندگی روزمره آنها را تمرین کنید. این نوع استراحت نه تنها باید غذای عالی ارائه دهد، بلکه باید آموزش تغذیه و حتی کلاس های آشپزی نیز برگزار شود. قبل از رفتن، باید بدانید که چگونه غذاهای خوشمزه و سالم خود را بپزید. شما باید با ایده هایی برای برنامه ریزی وعده های غذایی، خرید مواد غذایی و آنچه در یک رستوران سفارش دهید به خانه برگردید. افراد کمی برای پختن یک غذای مفصل وقت دارند و شما باید بدانید که چگونه غذاهای سریع، سالم و خوشمزه درست کنید. به یاد داشته باشید، اگر غذاهای سالم تری را که دوست دارید پیدا نکنید، نمی توانید تغییر پایداری در رژیم غذایی خود ایجاد کنید. یک استراحتگاه تناسب اندام می تواند به شما کمک کند غذاهای جدیدی را که مناسب کاخ شما هستند کشف کنید.

یک استراحت درمانی باید بیش از یک غذای خوب و ورزش فراوان باشد. برای اینکه واقعاً یک تعطیلات باشد، باید مدتی برای استراحت و لذت بردن وجود داشته باشد. یک استراحت خوب دارای فعالیت هایی مانند یوگا و ارائه خدماتی مانند ماساژ است. ماساژ و کمی آرامش در سونا می تواند به تسکین عضلات دردناک کمک کند و سفر به تناسب اندام را لذت بخش تر کند. برخی از استراحتگاه‌ها حتی هیپنوتیزم درمانی را برای کمک به شما برای آموزش مجدد ذهن ارائه می‌دهند. اگرچه مهمانان در یک استراحتگاه سلامتی سخت کار می‌کنند، اما می‌توانند از خود لذت ببرند و در همان زمان استراحت کنند.

مهم ترین دلیل برای در نظر گرفتن یک دوره کاهش وزن این است که این نوع برنامه چقدر می تواند موثر باشد. عقب نشینی فرصتی را برای ترک عادت های قدیمی و یادگیری روش های جدید تفکر فراهم می کند. زمان برای ساختن عادات و روال های جدیدی وجود دارد که حتی پس از بازگشت به خانه نیز ادامه دارند.

رژیم لاغری سریع