آیا قبل از تمام شدن کارهایی که باید انجام دهید انرژی شما تمام می شود؟

انرژی را احساس کنید، تفاوتی که می تواند برای شما و خانواده شما ایجاد کند را احساس کنید.

آیا اگر انرژی ای را که سال ها پیش داشتید داشته باشید، مشکلی نیست؟ یا چگونه دوست دارید بتوانید با فرزندان خردسال خود همگام باشید، می دانید زمانی که او در خانه و حیاط می چرخد ​​و شما فقط از یک شیفت 10 ساعته به خانه می آیید و احساس می کنید تنبل ها “احساس پسر” هستند. .

آیا ممکن است بیشتر از این باشد که در پایان روز احساس خستگی می کنیم تا اینکه زیاد کار کنیم یا شاید کمی بزرگتر شده ایم؟

داشتن “انرژی فراوان” یکی از رازهای عمیق زمان ما است و تحقیقات نشان داده است که به دلیل سبک زندگی مدرن، تغذیه نامناسب و وضعیت ضعیف خاکی که همه مواد غذایی ما از آن رشد می کنند، ارزش غذایی رژیم غذایی ما بسیار زیاد است. کیفیت پایین تر از چند سال پیش

این بدان معناست که ما ویتامین ها و مواد مغذی مناسبی را که بدن برای تبدیل غذا به انرژی به آن نیاز دارد، در رژیم غذایی خود دریافت نمی کنیم. فرآیند تبدیل آنچه می خوریم به انرژی که بدن ما می تواند استفاده کند در “سطح سلولی” اتفاق می افتد و باید توسط ترکیب مناسبی از ویتامین ها، مواد مغذی و مواد معدنی پشتیبانی شود، زمانی که کمبود این مواد مغذی ضروری را داریم، پس از دریافت با این انرژی، احساس خستگی می کنیم و نمی توانیم برخی از کارهایی را که قبلا انجام می دادیم انجام دهیم.

با افزایش سن، توانایی بدن ما برای جذب این مواد مغذی ضروری نیز مشکل ساز می شود. سیستم گوارشی انسان زمانی به اوج خود می رسد که ما در دهه بیست زندگی خود هستیم و کاهش تدریجی نسبت به آنها شروع می شود. بنابراین، حمایت از بدن خود با مکمل‌های باکیفیت که برای بالا نگه داشتن انرژی و همگام شدن با بچه‌ها نیاز دارید، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

از دست ندهید زیرا احساس خستگی دارید، مواد مغذی، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز خود را دریافت کنید تا احساس خوبی داشته باشید و دوباره از زندگی لذت ببرید!

رژیم لاغری سریع