آیا سیستم آموزشی Athlean X توسط Jeff Cavaliere بیش از حد پرفروش شده است؟

وقتی صحبت از مسائل مربوط به سلامتی و تناسب اندام می شود، دشوار است که بدانید چه کسی را باید باور کنید، بنابراین قبل از سرمایه گذاری هر پولی، من همیشه تحقیقاتی را به تنهایی انجام می دهم. من گمان می کنم که شما این صفحه را پیدا کرده اید زیرا کالاهای مستقیم را در سیستم آموزشی AthLEAN-X Jeff Cavaliere می خواهید. خوب، شما به جای درستی آمده اید، زیرا معتقدم که می توانم با به اشتراک گذاشتن بینش خود در زمان شما صرفه جویی کنم.

اگر نمی دانستید، جف کاوالیر، فیزیوتراپیست سابق و دستیار مربی قدرتی تیم نیویورک متس است. درست است، لیگ برتر بیسبال، بنابراین بلافاصله زنگ ها در ذهن من به صدا در می آیند:

“چطور یک مرد بیسبال به من نشان می دهد که چگونه تناسب اندام را بدست بیاورم، به من دستور دهد که زمینگیر بگیرم و چند مگس را بچرخانم؟”

در واقع، من برخی از بررسی‌ها را خوانده‌ام که واقعاً بر انگیزه‌های واقعی جف برای استفاده از AthLEAN-X برای ورود به جریان اصلی تناسب اندام تأثیر می‌گذارند. مثل اینکه او در حال پریدن به گروه “عضله لاغر بسازید، همزمان چربی های اضافی را بسوزانید” می پرد و می خواهد مانند آن مرد تناسب اندام غیر تجاری باشد که مدام در تلویزیون می بینم. همه برای یک دلار سریع …

با این حال، همانطور که کمی عمیق تر در AthLEAN-X حفاری کردم، به زودی متوجه شدم که Cavaliere چیزهای بیشتری از آنچه به چشم می خورد وجود دارد. مطمئناً، او با افراد مشهور و ورزشکاران حرفه ای مانند دیوید رایت، بازیکن پایه سوم متس کار می کند. بله، سابقه بیسبال او بر بسته AthLEAN-X تأثیر می گذارد. با این حال، به نظر می‌رسد جف با برداشتن بهترین چیزهای دوران متس خود و ترکیب آن با پیشینه تمرینی منحصربه‌فرد خود برای ارائه فرمولی برای بدست آوردن بدنی پرپشت، لاغر و عضلانی، به ایالات متحده کمک می‌کند.

به نظر من یک پایگاه خوب است که از آن کار کنم (هیچ جناس بیسبال در نظر گرفته نشده است!).

همانطور که به تحقیقات خود ادامه دادم، از تعداد نظرات مشتریان از افرادی که برنامه 90 روزه AthLEAN-X را گذرانده بودند، کاملاً تحت تأثیر قرار گرفتم و مدت ها پس از آن به ماندن در آن ادامه دادند.

برخی از افراد واقعاً تنوع برنامه کاوالیر را دوست داشتند (NB Jeff بیش از صد چهل تمرین را ارائه می دهد که همه به طور کامل نشان داده شده و شخصاً توضیح داده شده است). برخی دیگر سادگی تفکیک برنامه روزانه و هفتگی را دوست دارند. به نظر می‌رسید که همه از ماهیت فشرده و فشرده تمرینات خود قدردانی می‌کنند – حداکثر چهل دقیقه در روز با قدرت یا آمادگی (نه هر دو)، پنج روز در هفته.

حتی بعضی از افراد عکس های “قبل” و “بعد” خود را گذاشتند:

قبل از: مردی بیمار و خسته پس از گذشت دو ماه از یک محصول رقیب.

ناچ: همان مرد، اکنون پر از انرژی و اعتماد به نفس (و شکم مشخص) شش هفته پس از AthLEAN-X.

بر اساس آنچه در مورد سیستم آموزشی AthLEAN-X یاد گرفتم، پیش رفتم و یک نسخه برداشتم و یک بررسی کامل از محصول نوشتم.

به طور کلی من آن را 8.5 از 10 رتبه بندی کردم.

رژیم لاغری سریع