آیا از ورزش متنفرم؟ این مطلب را بخوانید و بیاموزید که چگونه می توانید سلامت خود را تغییر دهید.


من یک راز دارم و ممکن است شما را شگفت زده کند: از ورزش متنفرم

اونجا گفتم

متوجه می شوم شنیدن این کلمات از سوی یک رقاص ، یک درمانگر حرکتی و یک متعصب سلامتی عجیب است. اما حقیقت دارد. ورزش همیشه یکی از “باید” هایی بوده است که من هرگز از انجام آن لذت نمی برم.

در روزهای رقص من خوشحال بودم که بیش از 8 ساعت را در استودیو گذراندم. من عاشق فعالیت در راهی هستم که ذهن و خلاقیت مرا تحریک کند. حتی پس از فارغ التحصیلی ، زمان زیادی را صرف حرکت بدن خود به عنوان معلم رقص کردم.

اما بعد از آن کارم را رها کردم. مادر و کارآفرین شوید. روزهای حقوق گرفتن من برای فعالیت به پایان رسیده بود.

تغییر ناگهانی به یک شیوه زندگی بی تحرک بیشتر مرا مضطرب کرد. من این اشتیاق مداوم را برای انجام یک نوع تمرین روتین احساس کردم. کراس فیت رو امتحان کردم احساس جنون کردم. سعی کردم بدوم. من عضویت در باشگاه را امتحان کردم.

از همه آنها متنفر بودم.

بنابراین در اینجا من علی رغم ارتباط با صنعت تناسب اندام ، به بیزاری عمومی خود از ورزش اعتراف می کنم.

اما عامل اصلی این است: می دانم که تنها نیستم.

چند سال پیش با بیش از 1000 خواننده Thank You Body مصاحبه کردم. و من آموختم که علیرغم این واقعیت که هر یک از آنها ورزشهای KNEW برای سلامتی آنها مهم است ، اکثر آنها واقعاً اهمیتی نمی دهند.

سریع به مواردی فکر کنید که مانع از انجام ورزش می شوند:

  • نداشتن وقت کافی.
  • عدم تمایل به تغییر در کل روز ، رفتن به باشگاه یا عرق کردن زیاد.
  • عدم لذت بردن از تمرینات واقعی
  • احساس بیش از حد بی تجربه بودن ، آسیب دیدگی و یا فشار بیش از حد برای شروع یک برنامه ورزشی جدید.
  • خسته شدن از هزینه های هنگفت در برنامه هایی که واقعاً تفاوتی ندارند.

آشنا بنظر رسیدن؟

چیزی که است. اگرچه از ورزش متنفرم ، اما حرکت را دوست دارم. حرکت بهترین کار است. به طور جدی. میخوای منو دیوونه کنی؟ من را چند ساعت سوار ماشین کنید ، یا چند ساعت پشت میز بگذارید ، یا هر کاری را انجام دهید که مجبورم چند ساعت آنجا بنشینم. من دیوانه ام

باید حرکت کنم. شما باید حرکت کنید. حرکت به ما احساس شادی ، ارتباط و زنده بودن می دهد. اما “ورزش” فقط کار را انجام نمی داد.

چیزی که من به آن نیاز داشتم راهی آسان برای انتشار تجربیات ارزشمند حرکتی در زندگی من بود.

لازم نیست به شما بگویم که زندگی مشغول است. واقعیت این است که اکثر ما بیش از 8 ساعت زمان برای حرکت نداریم. بنابراین من با شوهرم روی تابلوی نقاشی نشستم که مصمم بودند راه حلی را نه تنها برای من ، بلکه برای همه کسانی که یکسان فکر می کردند ، بیابند. همانطور که پاسخ های خوانندگان ناامید را بررسی می کردم ، مصمم بودم که دنیای تناسب اندام را وارونه کنم.

ما در رویای ایجاد چیزی متفاوت بودیم ، چیزی که می تواند کمک کننده باشد همه مردم ، نه فقط افراد معتاد ورزش کنند. امروز از به اشتراک گذاشتن تحقق آن رویا بسیار خوشحالم.

ارائه: SomaFit

SomaFit است این مقصد آنلاین که در آن می توانید صدها کلاس تناسب اندام مبتنی بر سوماتیک را پخش کنید. دوره های کوتاه اما م effectiveثر. کلاس هایی که انواع مختلفی از تجربیات مهم (و رضایت بخش) حرکتی را در اختیار شما قرار می دهند. کلاسهایی که به شما احساس … عالی می دهد. کلاسهایی که می توانید در هر زمان و هر زمان انجام دهید.

اینها درسهایی است که شما خواهید آموخت هوس کردن

SomaFit طرز فکر شما در مورد ورزش را تغییر خواهد داد. بدن شما برای حرکت طراحی شده است و برنامه های ورزشی سنتی تنها بخش کوچکی از توانایی های بدن شما را نشان می دهد. با SomaFit شما می توانید به دنیای کاملاً جدیدی از تناسب اندام دسترسی داشته باشید که بدن شما را متحول می کند و شما را به ورزش علاقمند می کند.


چه چیزی SomaFit را متفاوت می کند؟

  • تمرینات کوتاه و م effectiveثر. دیگر لازم نیست زمان زیادی را برای ورزش اختصاص دهید. تمام کلاس های SomaFit 5 ، 10 یا 15 دقیقه طول می کشد. (و pssst … علم نشان داده است که تمرینات کوتاه مدت به همان اندازه تمرینات طولانی مدت م andثر هستند – و از جهاتی ، بهتر.)
  • آموزش جسمانی و جامع. تیم ما از معلمان مجرب و دارای مجوز می دانند چگونه به شما کمک می کنند تا بدن خود را به هر شکلی که می توانید حرکت دهید عشقبه تمریناتی برای رسیدن به همه اهداف شما وجود دارد. صدها کلاس با تعداد بیشتری در هر ماه اضافه می شود. شما می توانید حالت بدن را تقویت کرده ، حالت بدن را بهبود بخشید ، انرژی بخشید ، آرام شوید ، استرس را کاهش دهید و موارد دیگر. آنها برای تکمیل تمام جنبه های شگفت انگیز تناسب اندام که باعث رشد بدن شما می شود کار می کنند.

اوه بله ، و می توانید SomaFit را به صورت رایگان امتحان کنید.

از نظر دیدن این یک باور است ، من می خواهم از شما دعوت کنم تا SomaFit را به صورت رایگان امتحان کنید. ما به شما یک دوره آزمایشی ویژه 30 روزه ارائه می دهیم تا ببینید موضوع در مورد چیست. آن را آزمایش کنید. ببینید چه احساسی دارید. شما مطلقا چیزی برای از دست دادن ندارید.

کمک میکنی؟

اگر شما یکی از افرادی هستید که از ورزش نیز متنفرند ، آیا می توانید به من لطف کنید؟ برای ماه آزمایشی رایگان خود ثبت نام کنید. آن را امتحان کنید. ببینید چگونه کار می کند. به تغییرات بدن خود توجه کنید. با دوستانتان به اشتراک بگذارید. داستانهای موفقیت خود را برایم بگویید. بیایید دیدگاه خود را درباره تناسب اندام تغییر دهیم. با یکدیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید SomaFit را در اینجا ببینید.

آیا شما یکی از افرادی هستید که از ورزش متنفر هستند؟  تو تنها نیستی!  این را بخوان.

برای به روز رسانی ، پیشنهادات و پیشنهادات رایگان ثبت نام کنید.

همچنین من یک نسخه رایگان از “راهنمای ساده شما سالم” را برای شما ارسال می کنم. این منبع شماره 1 شما برای سهولت زندگی سالم است.

از شما برای حمایت از این سایت با خریدهای انجام شده از طریق پیوندهای این مقاله متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید