آپارتمان معروف BIG در نیویورک با قیمت 1.7 میلیون دلار به بازار عرضه شده است.


پست گزارش می دهد که خانه معروف BIG در بروکلین به فروش 1.7 میلیون دلار می رسد.

کریستوفر جورج لاتور والاس متولد سال 1994 صاحب این آپارتمان بود و تا زمان مرگش در 1997 با همسرش فیت ایوانز و دخترش Chyna Tahjere Griffin در آنجا زندگی کرد.

در حالی که در اقامتی واقع در منطقه فورت گرین زندگی می کرد ، بیگی اسمالز یکی از برجسته ترین آلبوم های خود را با نام “Ready to Die” منتشر کرد.

دوطبقه 2 خوابه و 2 حمام تنها چند بلوک با خیابانی که به نام موزیسین برجسته نامگذاری شده است ، فاصله دارد.

اهمیت میراث بیگی را می توان از طریق تصویرهای متعدد او در هنر خیابانی و نقاشی های دیواری در سراسر شهر احساس کرد. خواننده رپ خیابان 226 کلینتون هیل است. من در جیمز پلاس بزرگ شدم. پیست قبلا گزارش داده بود که آپارتمان دوران کودکی وی در حال حاضر بیش از 4000 دلار در ماه اجاره می شود.

این خانه همچنین در مستند “Biggie: The Life of Notorious BIG” ظاهر شد.

دوبلکس 2 خوابه ، 2 حمام یک بلوک از پارک فورت گرین فاصله دارد.
دوطبقه 2 خوابه ، 2 حمام ، یک بلوک از فورت گرین پارک است.
قطب نما
اتاق نشیمن وسیع با سقف 12 پا و پنجره های طاقدار.
اتاق نشیمن بزرگ دارای سقف 12 پا و پنجره های طاقدار است.
قطب نما
آشپزخانه سرآشپز دارای اجاق گاز پنج شعله بوش ، سینک ظرفشویی دو نفره عمیق ، میزهای پیشخوان Glassos و Carrera و دو کوره از جنس استنلس استیل است.
آشپزخانه سرآشپز دارای اجاق گاز پنج شعله بوش ، سینک ظرفشویی دو نفره عمیق ، میزهای پیشخوان Glassos و Carrera و دو کوره از جنس استنلس استیل است.
قطب نما
پلان طبقه باز با پله های منتهی به اتاق خواب.
در کنار ناهار خوری راه پله ای قرار دارد که به اتاق خواب منتهی می شود.
قطب نما

مالک فعلی کارولینا دانکن یک طراح لباس برجسته است که در سریال های برنده جایزه از جمله “The Affair” و “When They See Me” کار کرده است.

دانکن این خانه را پس از خرید در سال 2011 بازسازی کرد. این آپارتمان ها که “بهشت هنری شیک” نامیده می شوند دارای امکانات رفاهی مانند کتابخانه سفارشی ، کمد دیواری و فضاهای متعدد دوبلکس هستند.

کتابخانه تازه تعمیر شده با قفسه های کتاب داخلی.
کتابخانه ای که به تازگی بازسازی شده است دارای قفسه های کتاب داخلی است.
قطب نما
یک منطقه غذاخوری.
منطقه غذاخوری است.
قطب نما
کمد داخلی جادار.
کمد داخلی جادار.
قطب نما
حمام اصلی یک پناهگاه شهری است که دارای دوش و حمام مستقل است.
حمام اصلی یک پناهگاه شهری است که دارای دوش و حمام مستقل است.
قطب نما

دانکن به پست می گوید: “هنگامی که من وارد شدم ، زیرزمین یک فضای خام با کفهای بتنی بود.” من تمام دیوارها را قاب کردم و چسباندم و حمام را از چوب انبار و تزئینات مدرن ساختم. کمد بزرگ برای نمایش مجموعه لباس ها و لوازم جانبی ، یک اتاق خشکشویی و یک اتاق خواب ایجاد کرد. ”

او افزود: “من برعکس عمل کردم زیرا طبقه بالا به مجموعه ای از اتاقهای کوچک معمایی تبدیل شده بود. و من همه دیوارها را فرو ریختم تا فضایی باز مانند اتاق زیر شیروانی ایجاد کنم.” “من محله را دوست داشتم ، نزدیکی آن به پارک فورت گرین ، و این واقعیت که این ساختمان در فهرست آثار تاریخی ثبت شده است و دارای اسکلتی شبیه محل اقامت یک هنرمند واقعی است.”

وان خیس خیابانی مستقل که در کنار قفسه داخلی کتاب قرار گرفته است.
یک وان خیس عمیق مستقل در کنار یک قفسه داخلی ساخته شده است.
قطب نما
یکی از 2 اتاق خواب.
یکی از 2 اتاق خواب.
قطب نما
یکی از 2 حمام بازسازی شده که به عنوان اتاق پودر استفاده می شود.
یکی از دو حمام بازسازی شده ، که به عنوان اتاق پودر نیز عمل می کند.
قطب نما
اتاق نشیمن دارای شومینه چوبی است.
اتاق نشیمن دارای شومینه چوبی است.
قطب نما

از دیگر ویژگی ها می توان به سرآشپز تازه نصب شده ، سقف های 12 پا ، پنجره های طاق دار عظیم ، شومینه آجری چوبی و تیرهای چوبی بزرگ اشاره کرد.

خود ساختمان دنیس اوهار بازیگر “داستان ترسناک آمریکایی” را جذب کرده است که 20 سال در این ساختمان زندگی کرده است.

جاش دویل از قطب نما لیست را دارد.

بیگی ، توپاک ، ردمن
خوانندگان رپر Notorious BIG ، توپاک شکور و ردمن در حین نمایش توپاک در پشت صحنه در پالادیوم نیویورک در 23 جولای 1993 برای پرتره عکس می گیرند.
گتی ایماژ

نظریه های مربوط به قتل بیگی همچنان جلب توجه می کند. تقریباً 25 سال بعد ، ترور به سبک مافیایی که جان خواننده رپ را گرفت ، همچنان یکی از نگران کننده ترین رازهای تاریخ موسیقی است.

اسطوره هیپ هاپ متولد بروکلین در 9 مارس 1997 توسط قاتلی نشسته در شوروی سابربن سبز رنگ پارک شده در بلوار ویلشایر در لس آنجلس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

او مورد اصابت 4 گلوله GECO قرار گرفت. مهمات نادر نفوذی 9 میلی متری در اروپا تولید می شود و فقط در فروشگاه های منتخب کالیفرنیا و نیوجرسی به فروش می رسد.

ویولتا والاس (سمت چپ) ، مادر معروف بیگی اسمالز "بدنام بزرگ ،" ژست گرفتن برای عکاسان با شان "می دهد" کامز ، مرکز و خواننده رپ لیل کیم در نیمه دوم بازی بسکتبال NBA بین بروکلین نتز و نیویورک نیکس در روز یکشنبه 12 مارس 2017.
مادر Biggie Smalls ، Voletta Wallace (سمت چپ) ، همچنین معروف به “The بدنام بزرگ” و Sean “Diddy” Combs (مرکز) ، برای عکاسان در اواخر وقت بازی در بسکتبال NBA با خواننده رپ Lil ‘Kim ژست می گیرند. به بروکلین نتز و نیویورک نیکس در نیویورک در روز یکشنبه 12 مارس 2017.
AP

این ضربه رانندگی ضربه مهمی در نزاع وحشیانه رپ ساحل شرقی و ساحل غربی بود که شش ماه قبل جان توپاک شکور رقیب بیگی را گرفت. 13 سپتامبر بیست و پنجمین سالگرد مرگ شکور است.

در یک مصاحبه در سال 2017 ، مادر بیگی ، وولتا والاس ، به پست گفت که “هنوز هیچ کاری انجام نمی دهم.”

دیدگاهتان را بنویسید