آن را واقعی نگه دارید – این بهترین قرص جادویی است

بله، واقعی نگه داشتن آن بهترین قرص جادویی است. این بدان معنی است که درک کنید که بدن شما به گونه ای طراحی شده است که بر اساس شرایطی که به بدن خود می دهید بهترین سلامت ممکن را به شما بدهد. این اصطلاحات به نحوه تغذیه آن با همه چیز از غذاهایی که می خورید، افکاری که فکر می کنید، باورهایی که دارید و فعالیت های بدنی که برای شرکت در آنها انتخاب می کنید، می گویند. این عوامل برای ایجاد وضعیت سلامتی و رفاه شما ترکیب می شوند. این قرص نیست، شما هستید!

وقتی آماده شدید که به دنبال «قرص درمانی همه چیز» بعدی نباشید، پیشنهاد من به شما این است که تصمیمی شفابخش بگیرید. اگر به آن نکته، آن تعهد، که از این به بعد سالم خواهید بود، بگویید، احساس خوبی خواهید داشت، و آن قرص ها را قطع می کنید. سپس اقدامی را برای حمایت از آن تصمیم شفابخش شروع کنید. یکی از چیزهایی که من بسیار می بینم این است که مردم برای گرفتن آن تصمیم بسیار هیجان زده هستند، آنها متعهد هستند، قرار است تغییر کنند، اما بعد از 2 هفته بیش از حد غرق می شوند یا نتایج فوری را نمی بینند، بنابراین به حرف هایشان گوش می دهند. بنابراین توصیه من این است که با تغییرات کوچک در سبک زندگی شروع کنید. من این ضرب المثل قدیمی را قبول می کنم “اینچ به اینچ یک طرف است، حیاط به حیاط سخت است”. با جایگزین کردن نوشابه با آب و تعریق حداقل یک بار در هفته حداقل به مدت 30 دقیقه در حین ورزش شروع کنید. مهمتر از همه، به آن زمان بدهید و باور داشته باشید که تغییر را برای بهتر شدن خواهید دید. برای هر تغییری که ایجاد می کنید، حداقل یک ماه فرصت دهید تا تفاوت را ببینید و بپذیرید که ممکن است همیشه آسان نباشد.

گام مهم دیگر در ترک قرص ها، درک میزان کمبود تغذیه ای است که وجود دارد. یکی از دلایل اصلی همه قرص ها، بیماری ها و چاقی های مختلف این است که بدن خود را در سطح سلولی گرسنگی می کشیم. ما ممکن است غذاهایی بخوریم که ما را سیر کنند تا احساس گرسنگی نکنیم، اما اغلب این غذاها مملو از مواد مغذی خالی هستند که باعث می شود سلول های ما به طور کامل تغذیه نشوند.

در زیر فقط یک پرسشنامه سریع بله/خیر برای تعیین میزان تغذیه کامل بدن و سلول‌های خود آورده شده است. این فقط یک بله/نه ساده است که باید صادقانه پاسخ دهید. هر چه تعداد نه های شما بیشتر باشد، سیگنال بیشتری برای نگاه کردن به نحوه تغذیه کامل و درگیر کردن بدن برای داشتن احساس خوب بیشتر است.

1. آیا هر روز انرژی زیادی دارید، به ندرت احساس خستگی، خستگی یا بی حالی می کنید؟ بله و خیر

2. آیا معمولاً حداقل دو فنجان از انواع سبزیجات تازه در روز (بدون احتساب کاهو) می خورید؟ بله و خیر

3. وقتی دچار بریدگی می شوید، آیا بدن شما معمولاً به سرعت بدون عفونت بهبود می یابد؟ بله و خیر

4. آیا رنگ ادرار شما معمولا روشن است؟ (http://www.urinecolors.com) بله خیر

5. آیا معمولاً همیشه سالم هستید، به ندرت بیمار می شوید یا سرما می خورید؟ بله و خیر

6. آیا اخیراً بیماری مزمن برای شما تشخیص داده نشده است؟ بله و خیر

7. آیا معمولا آرام هستید و به ندرت استرس دارید؟ بله و خیر

8. آیا مشکلات گوارشی ندارید و به ندرت آنتی اسید مصرف می کنید؟ بله و خیر

9. وقتی صبح وقت بیدار شدن است، آیا انرژی دارید و آماده رفتن هستید؟ بله و خیر

10. بدون درد یا سفتی مفاصل؟ بله و خیر

11. مشکل خشکی پوست ندارید؟ بله و خیر

12. آیا به طور منظم از داروهای نسخه ای یا بدون نسخه استفاده می کنید؟ بله و خیر

اگر به همه آنها “بله” پاسخ دادید، کار عالی است! اگر بارها بیش از آنچه می خواهید پاسخ «نه» داده اید، متوجه شوید که تنها نیستید. سپس، از قدرتی که برای تغییر انتخاب های خود دارید الهام بگیرید. بسیاری از پزشکان و مراکز دلسوز کمک می‌کنند که می‌خواهند افراد را برای تغییر به سلامتی توانمند کنند. از یک طرف، سلامتی و تندرستی ساده است، فقط مجموعه ای از انتخاب هایی است که همه ما انجام می دهیم، اما از سوی دیگر، می تواند بسیار دشوار باشد زیرا انتخاب ها دشوار، گیج کننده یا طاقت فرسا هستند. در پست بعدی توضیح خواهم داد که چگونه می توانید سیستم های مختلف بدن را با استفاده از مواد مغذی واقعی و روزمره که در آزمایشگاه ساخته نمی شوند، درمان کنید.

من به واقعی نگه داشتن آن، غذای واقعی، ارزش های واقعی، افراد واقعی و نتایج واقعی اعتقاد دارم! از بازخورد و خداحافظی شما متشکرم!

جوی

رژیم لاغری سریع