آنچه چهارشنبه خوردم ، برنامه ای را در هنگام ماندن در خانه داشتم – شیرین و قوی


چهارشنبه بخیر! اگرچه در این مواقع به نظر می رسد که فقط سه روز در هفته وجود دارد. امروز ، دیروز و فردا. امیدوارم این پست شما و خانواده های شما را سالم و در خانه پیدا کند. وقتی برای اولین بار به ما گفتند که مدرسه را ترک می کنیم ، می دانستم که برای عاقل ماندن باید نوعی روال معمول را ایجاد کنم. اگرچه معلمان عادت دارند در تابستان از برنامه معمول خارج شوند ، اما این بسیار متفاوت به نظر می رسد. داشتن و شیردهی به نوزاد 11 ماهه نیز قطعاً به من در برنامه ریزی کمک می کند زیرا می دانم که او نیز به آن نیاز دارد. بنابراین برای پست امروز این یک است چهارشنبه چی خوردم با رعایت برنامه زمانی در خانه ماندن. در اینجا همه چیزهایی است که دیروز (سه شنبه) انجام دادیم و خوردیم.

6:15 بیدار شوید: حالا من یک فرد صبح هستم ، بنابراین بدم نمی آید که بلند شوم و یک ساعت برای خودم وقت بگذارم تا ایمیل ها را بخوانم و این پست را شروع کنم ، در حالی که یک فنجان قهوه می نوشم.

7:00 آئودرینا بیدار می شود ، بنابراین من می خواهم او را بیاورم. سپس او به او شیر می دهد و من برای او صبحانه درست می کنم. عاشق نان قاتل دیو با مقداری آووکادو یا کره بادام زمینی است.

8:00 وقت آن است که صبحانه بخورم. من هنوز عاشق اسموتی صبحگاهی هستم ، ترکیب امروز با کلاژن، مورد علاقه جدید من پروتئین، کره بادام ، اسفناج ، موز و انواع توت های یخ زده. بخوانید که چرا اسموتی هایم را دوست دارم و چگونه آنها را درست کنم اینجا بیشتر سیرت می کنمبه

8:30 صبح: پس وقت آن است که صبحانه را تمیز کنید ، لباس بپوشید و آماده شوید. ما مدتی برای مادرم وقت گذاشتیم. سپس دوباره از آودرینا پرستاری کردم تا مطمئن شوم که سیر است تا بتوانم تمرین کنم. من و تام به نوبت تمرین می کنیم و او را تماشا می کنیم.

10:00 زمان آموزش ، الف آموزش آنلاین Barre3 ، با استفاده از دوره آزمایشی رایگان 14 روزه

11:15 دوش و پرستار آئودرینا برای “ناهار”.

12:00 بعد از ظهر ناهار را برای هر دوی شما آماده کنید. او نان تست آووکادو صبح خود را همراه با لوبیا سیاه ، هویج ، و پوره سیب و کدو تنبل (تمرین با این قاشق ها) من نان تست آووکادو با تخم مرغ سرخ شده و یک سالاد جانبی داشتم. سپس ناهار را تمیز می کنیم و برای چرت زدن آماده می شویم.

چهارشنبه چی خوردم

12:30 دو داستان می خوانیم و سپس آودرینا برای چرت زدن به زمین می رود. من یک کار برای مدرسه انجام می دهم و شام را شروع می کنم زیرا او مجبور بود در گلدان سفالی آشپزی کند.

ساعت 2:30 بعد از ظهر آئودرینا بیدار است و هر دو میان وعده های بعد از ظهر داریم. او شیر می دهد و من آجیل مخلوط و کامبوچا خوردم.

15:00 زمان پیاده روی خانوادگی ماست. ما دو مایل در اطراف محله حرکت می کنیم ، از زمانی که به خانه رسیدیم ، بیشتر روزها رفته ایم و در بسیاری از روزها از آب و هوای خوب بسیار سپاسگزاریم.

4:00 بعدازظهر به خانه از پیاده روی ما. در حالی که آودرینا در منطقه بازی خود بازی می کند ، برخی کارها را به پایان برسانید. من همچنین از این زمان برای انجام یک کار در خانه استفاده می کنم ، خواه این چیزی است که باید مرتباً تمیز شود یا چیزی که بتوانم آن را سازماندهی کنم. امروز برای تمیز کردن مرطوب کننده ها بود.

17:00 پرستار Audrina برای “شام” و سپس من شام را با هم به پایان می رسانم. من مرغ را برای این کار پختم مرغ پخته آنچیلادا در قابلمه با سس آنچیلادا خانگی. بنابراین تنها چیزی که باقی ماند پختن سبزیجات و جمع آوری آنها بود. برای اینکه من و تام بتوانیم در آشپزخانه آشپزی کنیم ، ما معمولاً از آدرینا می خواهیم که در واکر خود قدم بزند و چند برنامه کودکانه برای او اجرا کند. او فقط شروع به ورود به برخی از آنها کرد ، فقط در صورتی که رنگارنگ باشند و البته با آهنگ ، هههه.

6:15 بعد از ظهر به وقت شام. و آئودرینا از تاکو سه شنبه با مقداری مرغ ، لوبیا سیاه ، آووکادو ، چیلی و سیب زمینی شیرین لذت برد. سپس دو تکه موز یخ زده در a منبع تغذیه اصلی زیرا او قطعاً دندان می گیرد بعد از شام معمولاً مدتی با او می نشینم و بازی می کنم و تام کار را تمیز می کند. او معمولاً در حال حاضر تنها بودن را دوست ندارد ، احتمالاً به این دلیل که خیلی نزدیک تخت است ، چه کسی می داند.

19:00 شروع برنامه روتین خواب. حمام نوزاد ، تختخواب ، تخت نوزاد.

19:45 آئودرینا می خوابد و من دو تا می خورم کوکی های جو دوسر و یک فنجان چای بنوشید معمولاً شب ها می خوانیم ، می بینیم ، نمایش می دهیم یا گرفتار هر شغلی می شویم.

به همه والدین در آنجا با بچه هایی که سعی می کنند در خانه ، آموزش خانه و مراقبت از فرزندان خود مشغول کار باشند ، کمک می کند. من می دانم که همه چیز خیلی دیوانه کننده به نظر می رسد ، در اینجا ما فقط یک روز آن را مصرف می کنیم و سعی می کنیم از وقت اضافی با دختر بچه ام لذت ببرم که معمولاً به آن نمی رسید. و ما از همه مراقبت های بهداشتی ، مغازه خواربار فروشی و کارگران ضروری که هر روز بیرون می روند تا بقیه را با همه چیز مورد نیاز خود بیرون نگه داریم بسیار سپاسگزاریم <3

سوالات روز:

کار شما در خانه چطور است؟ آیا برنامه ای ایجاد کرده اید؟

چه منابعی را برای یک وعده غذایی سالم و تمرین می خواهید؟

دیدگاهتان را بنویسید