“آنها او را از قسمت تاریک دور کردند”: زندانیان مسافران می گویند دی بلاسیو عمدا بدترین مکانهای زندان را نادیده گرفت


وقتی شهردار بیل دی بلاسیو روز دوشنبه تور مورد انتظار خود را در جزیره رایکرز به پایان رساند ، پیشرفت شهر را در بازگرداندن نظم به زندان اعلام کرد. به گفته وی ، یکی از بارزترین نشانه های بهبود ، ایجاد یک “فرایند استخدام بهتر و سالم تر” بود.

اما کسانی که در جزیره رایکرز زندانی هستند می گویند درک دو بلاسیو از شرایط زندان – و به ویژه روند پذیرش – عمداً مبهم بوده است. در تماس های تلفنی با Gothamist / WNYC ، سه نفر که در حال حاضر در Rikers بازداشت شده اند گزارش کردند که منطقه اصلی قبل از بازدید شهردار پاک شده و دوباره رنگ آمیزی شده است و بسیاری از ساکنان آن به مکان ثانویه کوچکتر ، معروف به “جدا شده” منتقل شده اند. به ”در انتهای راهرو مرکز اصلاحی اوتیس بانتوم.

در حالی که د بلاسیو در منطقه تازه رنگ آمیزی شده و مکان دیگری که در ساختمان دیگری قرار داشت ، گشت و گذار می کرد ، اما پا در محل جداگانه چنگ زدن قدم نگذاشت – محلی که ساکنان ساختمان می گویند همچنان شلوغ است ، آلوده به کرم و سوسک و عاری از تخت و توالت کار است. به

زندانیانی که روز دوشنبه از منطقه تجمع جداگانه عبور کردند ، از اینکه مطلع شدند افراد جدیدی به بلوک فرسوده منتقل شده اند ، که قبلاً برای اسکان افرادی که تأیید شده بودند خطرناک هستند یا در خطر اخراج قرار دارند مورد استفاده قرار گرفته اند ، شوکه شده اند. گروه ها و دیگران در زندان

یکی از زندانیان ، که نام او Gothamist / WNYC پنهان شده است ، می گوید: “همه جا مدفوع و ادرار وجود دارد ، زیرا از مجازات صحبت کردن می ترسد.” “کامل است. مردم عرق کرده بودند. این فقط زشت است. “

فرایند استخدام در اوایل این ماه ، به دنبال مرگ عیسی عبدالکریم ، که ویلچر نشسته بود و 10 روز در منطقه استخدام بود ، به نقطه اصلی بحران آبشار رایکرز تبدیل شد. وکلا

گفته می شود شرایط در واحد جمع آوری مجزا ، که قبلاً برخی از خشن ترین جنایتکاران رایکر را در خود جای داده بود ، بدتر است. پس از بازدید قانونگذاران ایالتی و حامیان عمومی از این مرکز در اوایل ماه جاری ، آلیس فونتیه ، مدیر اجرایی خدمات مدافعان محله ، به اینترسپت گفت که این افراد در غرفه های تنگ نگهداری می شوند و در کیسه های پلاستیکی مجبور به اجابت مزاج می شوند. وحشتناک ترین چیزی که در زندگی خود دیده ام. “

با افزایش فشار بر شهر برای اقدام ، اداره اصلاحات شروع به انتقال زندانیان از منطقه ورودی اصلی به فضایی جداگانه در مرکز اریک ام تیلور در جزیره ریکرز کرد. به گفته شهردار ، این حرکت زمان انتظار متوسط ​​را به کمتر از 10 ساعت کاهش داد.

اما بازداشت شدگان و مدافعان عمومی می گویند که مقامات چشم خود را بر شرایط مخدوش که در منطقه ورودی جدا شده وجود دارد ، بستند.

یکی از زندانیان می گوید: “این قسمت تاریک است و آنها او را از سمت تاریک دور کرده اند.” “آنها مردم را از شهردار پنهان می کنند.”

دی بلاسیو اذعان کرد که در طول این سفر با هیچ زندانی یا مأمور اصلاح و تربیت صحبت نکرده است ، تصمیمی که او روز سه شنبه از آن دفاع کرد و گفت که او “درک کافی قوی از مقیاس مشکلات” دارد.

سخنگوی دفتر شهردار از اظهارنظر در مورد این که چرا وی از واحد پذیرایی که مردم قبل از بازدید وی در آنجا نقل مکان کرده بودند ، بازدید نکرده است.

جیسون کرستن ، افسر مطبوعاتی اداره اصلاحات شهر نیویورک ، در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت که هیچ کس به خاطر بازدید شهردار جابجا نشده است.

او می نویسد: “شرایط از زمانی که کار اصلی خود را در 21 سپتامبر به مرکز Eric M. Taylor منتقل کردیم ، به طرز چشمگیری بهبود یافته است.” وی افزود: “تعداد زیادی از مراکز خرید شلوغ نیست و ما می توانیم افراد را بسیار سریعتر با خیال راحت در خود جای دهیم. ما همچنین توانستیم سوکت را در مرکز تصحیح Otis Bantum تمیز و رنگ آمیزی کنیم زیرا همه در آنجا مستقر بودند. “

کرستن از گفتن تعداد افراد منتقل شده به منطقه جمع آوری جدا خودداری کرد.

ظاهراً دو بلاسیو در تور دوشنبه خود در نزدیکی سالن آشوب قرار گرفت ، جایی که زندانیان برای کسانی که منتظر هستند غذا آماده می کنند. به گفته چندین منبع ، این افراد شروع به فریاد زدن در دو بلاسیو کردند و از او درخواست کردند که از واحد جدا شده دیدن کند.

آنها گفتند که د بلاسیو آنها را نشناخت و بلافاصله توسط کارکنانش از ساختمان بیرون رفت.

گزارش اضافی توسط Zoe Azulay

دیدگاهتان را بنویسید