آنتونی وولف ، سرمربی برجسته یانکی پس از دویدن خانگی به طرز مرموزی اخراج شد


بازی خانگی آنتونی ولپه در جریان پیروزی 23-4 در High-A Hudson Valley Renegades در مقابل گرینزبورو گرس هاپرز در روز یکشنبه تحت الشعاع یک نسخه مرموز قرار گرفت.

او به شماره یک یانکی ها پیوست. این هفته از لیگ های کوچک بازنشسته شد هنگامی که او به یک هومر سه نفره ضربه زد تا در چهارم برتری دره هادسون را افزایش دهد. این دوازدهمین بازی خانگی Renegade و بیست و چهارمین فصل این فصل بود.

ویدئوی ویروسی نشان می دهد که وولپه در حالی که ناگهان تایلر ویت ، داور صفحه اصلی اخراج می شود ، از صفحه اصلی خود به بالای 5 تیم می رود.

مشخص است که وولپ به دلیل اظهارات در دور سوم اخراج شد ، اما مشخص نیست که چرا حذف شد. ایلیا دانهام ، مدافع چپ ، بازیکن شماره 24 یانکی ها نیز توسط وایت پس از یک گل اخراج شد.

علیرغم غیبت ولف و دانهام ، Renegade در امتیاز نهم 14 امتیاز را از دست داد و در گرینزبورو ، NC ، Grasshoppers (23-4) ، از جمله دو گرند اسلم را شکست داد.

ولپ فصل هیولا را پشت سر می گذارد و احتمال فراخوان MLB 2022 نزدیک است. بومی نیوجرسی امسال به طور میانگین 286 12 هومر و 31 RBI در 43 بازی برای دره هادسون دارد.

ولپه فصل 2021 را با تمپا تارپونز از جنوب شرقی Low-A آغاز کرد. او در ماه جولای به Renegade of Hi-Aeast ارتقا یافت.

Hudson Valley Renegade DH آنتونی ولف
آنتونی ولپه بهترین بازیکن یانکی است.
رابرت سابو

بر اساس رتبه بندی MLB Pipeline ، بازیکن 20 ساله جوانترین بازیکن یانکی ها است و پس از او یاسون دومینگز ، مدافع مهاجم قرار دارد.

ولپه توسط یانکی ها در دور اول مسابقات لیگ بیس بال لیگ بزرگ 2019 دعوت شد و اولین بازی حرفه ای خود را با Pulaski Yankees از Rookie Advanced Appalachian League انجام داد.دیدگاهتان را بنویسید