آماده حمایت از تیم های ورزشی و باشگاه ها هستیم


آماده حمایت از تیم های ورزشی و باشگاه ها هستیم

مدیر ورزشی سازمان فرهنگی، همگانی و ورزشی شهرداری منطقه اردبیل از آمادگی این سازمان برای حمایت از تیم ها و باشگاه های ورزشی خبر داد.


محمد پورپناهی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، یکی از مهمترین ماموریت های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را حمایت از ورزش و ورزشکاران در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و کشف استعدادها و نخبگان ورزشی برشمرد و اظهار داشت: در این راستا حمایت های ویژه از مسابقات ورزشی تیمی توسط این سازمان انجام شده است و این حمایت ها همچنان ادامه دارد.


وی از آمادگی سازمان فرهنگ ورزش شهرداری اردبیل برای حمایت از تمامی تیم های ورزشی و حتی باشگاه ها خبر داد و گفت: البته ورزشکاران می توانند در عرصه های مهم استان و کشور بدرخشند لذا مصمم هستیم از همه ورزشکاران و مربیان حمایت کنیم. ” ما برنامه هایی ترتیب می دهیم و تیم ها را به مسابقات مختلف می فرستیم.


مدیر ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری منطقه اردبیل، توجه به ورزش در سنین پایه را مثمر ثمر دانست و گفت: با وجود حمایت از ورزشکاران در سنین مختلف، برنامه های ویژه ای برای مراقبت و حمایت از ورزشکاران داریم. سنین پایه که در آینده شاهد افتخار این امر خواهیم بود ما ورزشکاران مستعدی خواهیم بود.


پورپناهی همچنین با اشاره به اتفاقات انجام شده در سال گذشته خاطرنشان کرد: در سال 1400 برای اولین بار توانستیم یک جام قهرمانی فوتبال در رده های پایه و همچنین مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری، مسابقات قهرمانی ووشو، همایش اسکیت و … و جشنواره بازی های زمستانی. و جشنواره ورزش خانوادگی از جمله برنامه هایی است که در 6 ماهه دوم سال گذشته و برای اولین بار در سازمان برگزار شد.


این مسئول ورزشی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه 40 مربی ورزشی در کلاس های مختلف در دوبخش آقایان و بانوان در رشته های مختلف تمرین می کنند، به فعال شدن مجدد 12 ایستگاه بدنسازی در نقاط مختلف شهر اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات که عموم مردم را به ورزش و حرکت ترغیب می کند، فضای سرپوشیده و در دسترس بودن و نزدیکی امکانات ورزشی در فضای باز است که خوشبختانه بسیاری از اردبیل ها به طور منظم در برنامه های ورزشی صبحگاهی شرکت می کنند.


مدیر ورزشی شهرداری منطقه اردبیل گفت: در حال حاضر این سازمان در رده های سنی مختلف آموزشگاه های فوتبال، والیبال، تربیت بدنی و اسکیت فعالیت می کند و در آینده با مشاوره و ارائه ورزش، تعداد مربیان و تنوع رشته ها انجام خواهد شد. افزایش دادن. اعتبار مورد نیاز


وی به زیرساخت های ورزشی ایجاد شده در پارک بانوان اردبیل اشاره کرد و گفت: راه اندازی مدرسه اسکیت همگانی، ایجاد زیرساخت های والیبال، بسکتبال، اسکیت و ترامپولین از جمله اقدامات انجام شده در راستای ارتقای سلامت و شادابی بانوان اردبیلی است.


پورپناهی در خاتمه با قدردانی از حمایت های شهردار، رئیس سازمان فرهنگ و ورزش، اعضای شورای شهر و مسئولان استانی در برگزاری رویدادهای ورزشی در اردبیل به ویژه ورزش مناطق محروم، گفت: بیش از 30 مورد در مورد مناطق محروم اردبیل وجود دارد. پوشاک، تجهیزات ورزشی و بومبا بین نوجوانان توزیع می شود.


انتهای پیام/