آلن کامینگ در مراسم Vacheron Constantin دو بار تشویق شد.آلن کامینگ ، ستاره برنده جایزه تونی ، به جای یک بار در حالی که از استاندارد در مراسم لوکس ساعت واچرون کنستانتین در روز چهارشنبه رونمایی کرد ، دو بار ایستاد. و در بین آهنگ ها ، او مهمانان را با جسیکا لانگ و برخی شوخی های مسخره در مورد روش جدید آرایشگری به نام “scrotox” در راهروها وادار کرد.

کامینگ بحث پیر شدن بین زمان را برای فیلمبرداری فیلم “تیتوس” جولی تیمور در رم با لانگه در اواخر دهه 90 با لانگه در رویداد هفته مد به یاد می آورد.

کامینگ درباره اتاق با مهمانانی از جمله کتی هولمز ، کارن السون ، کلی بنسیمون و دوریندا مدلی توضیح داد: “ما در مورد میزان گرانش بدن ما صحبت می کردیم.” “و او گفت که چگونه سینه هایش افتاده است و من گفتم:” گونه های من به جنوب رفتند. ” و او گفت ، “من تعجب می کنم که آیا چیزی به نام ولتاک وجود دارد ، و من گفتم ،” حتما وجود دارد ، جسیکا لانگ. ”

سپس کامینگ گفت که اخیراً به متخصص پوست مراجعه کرده است. یک چیز است. چرا؟ زیرا مردم می خواهند توپ های افتاده و بزرگ و صاف داشته باشند. این نشانه انرژی است. ” او افزود که “بهترین چیز” در مورد این روش این است که “آنها آن را” scrotox “می نامند”.

کامینگ مکالمه شهوانی دیگری را با لانگ بازگو کرد:[there] این یک نوع رابطه جنسی پس از رابطه جنسی بود ، و من روی او دراز کشیده ام و او برهنه است و من دستانم را روی سینه هایش گذاشتم و گفتم: “خدای من ، جسیکا لانگ ، تو نمی دانی کیستی. سینه های شگفت انگیزی دارید! ‘ و او می گوید: “آلن ، اگر دستت آنجا نبود ، نصف آن به پشت من بسته شده بود.”

کامینگ افزود: “من عاشق جسیکا لانگه هستم.”

مجموعه او که با آهنگ هایی مانند آهنگ Peggy Lee “Is That All There Is” و لیزا مینلی “شاید این بار” ترکیب شده است ، شامل داستان تلخ دیگری است چند سال بعد هنگامی که با فردی که در مهمانی با او خوابیده بود آشنا می شود و فراموش می کند که آنها کیستند. وجود دارد. ، “من در طول چند دهه رابطه جنسی زیادی با افراد زیادی داشته ام. همچنین ، اگر شما به خوبی شناخته شده باشید ، مردم احتمالاً بیش از دیگران شما را به خاطر خواهند آورد. ”

کامینگ درباره این حادثه ناخوشایند گفت: “ناگهان مه شروع به زدودن کرد و من گفتم:” بله ، شما ساعت را ترک کردید. من آن را پس فرستادم “و او گفت:” بله ، اما شما ساعت دیگری را فرستادید. ” ”

این مراسم یادبود افتتاحیه گل سرسبد واچرون کنستانتین در خیابان مدیسون و صدمین سالگرد ساعت “آمریکایی 1921” بود.

مشتریان با ماشینهای رولزرویس ، پاکارد و کادیلاک از فروشگاه به سمت برج Steinway رفتند ، جایی که قبل از شام از کفپوش ها استقبال شد.

دیدگاهتان را بنویسید