آلفونسو دیوید ، رئیس کمپین حقوق بشر به دلیل مشاوره به کوئومو در مورد اتهامات آزار و اذیت اخراج شد


آلفونسو دیوید ، رئیس کمپین حقوق بشر ، آخر هفته گذشته از هیئت مدیره گروه اخراج شد ، این آخرین مورد در تحقیقات انفجاری درباره ادعاهای آزار جنسی فرماندار سابق اندرو کومو و کسانی بود که باعث تخلف وی شدند. این نتیجه بود.

کمپین حقوق بشر ، بزرگترین گروه حامی LGBTQ در کشور ، گفت که اقدامات دیوید با رای گیری در هیئت مدیره سازمان انجام شد ، زیرا ما را با نقض ارزش ها ، سیاست ها و ماموریت اصلی HRC در موقعیتی حمایتی قرار نداد.

مشخص شد دیوید ، مشاور عمومی سابق کوئومو ، که در سال 2019 به گروه LGBTQ پیوست ، زمستان گذشته بارها در مورد تلاش برای بی اعتبار کردن افشاگران با دفتر فرمانداری مشورت کرده است. او اعتراف کرد که وی یک یادداشت محرمانه درباره لیندسی بویلان ، که اولین زنی بود که به طور علنی کوئومو را متهم کرد و بعداً در مطبوعات منتشر شد ، به اشتراک گذاشت.

وی همچنین در مورد نظراتی که به اعتبار بویلان حمله می کند ، بازخوردی ارائه کرد که هرگز منتشر نشده بود. بر اساس گزارش دادستان کل نیویورک ، دیوید از گذاشتن نام خود بر روی نامه خودداری کرد ، اما “موافقت کرد که آن را بخواند و منتقل کند تا ببیند آیا سایر کارکنان سابق آن را امضا کرده اند یا نه.”

این افشاگری از دیوید خواست استعفا دهد. تحقیقات انجام شده توسط هیئت مدیره HRC به این نتیجه رسید که وی سیاست تعارض منافع گروه را نقض کرده و به شهرت آنها آسیب جدی وارد کرده است.

دیوید وعده داد که با این تصمیم روبرو خواهد شد و کمیته را متهم کرد که از محتوای گزارش خودداری کرده و تلاش کرده است “در کمال آرامش این موضوع را حل کند” در تعطیلات آخر هفته.

که در توییتر دیوید در سندی که نیمه شب دوشنبه ارسال شد ، صداقت و شفافیت روند بررسی هیئت مدیره را زیر سال برد ، استراتژی ای که Cuomo برای تضعیف اعتماد به تحقیقات دادستان کل به کار برد.

او می گوید: “من به عنوان یک سیاه پوست همجنسگرا که در تمام عمر برای حقوق مدنی و حقوق بشر مبارزه کرده است ، نمی توانند مرا تنها بگذارند.” “منتظر چالش های حقوقی هستیم”

دیوید تنها متحد کوئومو نیست که با توصیه فرماندار سابق با واکنش شدید روبرو شد. مدیرعامل Time’s Up ، تینا چن و بنیانگذار گروه روبرتا کاپلان اواخر ماه گذشته پس از آنکه گزارش ها نقش آنها را در کمک به Cuomo در پاسخ به این اتهامات نشان داد ، استعفا کردند.

اما این سازمان که توسط زنان هالیوودی برای حمایت از قربانیان آزار جنسی و حمایت از برابری جنسیتی تأسیس شده است ، هنوز درگیر رسوایی است.

در تعطیلات آخر هفته ، تمام اعضای هیئت مدیره Time’s Up ، از جمله اوا لونگوریا و شوندا ریمز ، استعفا دادند و اعلام کردند که قصد دارند ماموریت و ساختار خود را تغییر دهند.

در این بیانیه آمده است: “ما در حال حاضر بحران TIME’S UP را به عنوان یک فرصت مهم برای رشد و تغییر می بینیم.”دیدگاهتان را بنویسید