آغاز پایش میدانی طرح مدیریت مصرف آب و برق


آغاز پایش میدانی طرح مدیریت مصرف آب و برق

امروز با حضور وزیر نیرو، مسئولان کشوری و لشکری ​​رزمایش تهیه طرح پایش میدانی مدیریت مصرف آب و برق تاسیسات خدماتی (دولتی) آغاز شد.


به گزارش ایلنا و به نقل از وزارت نیرو، رزمایش مشترک صرفه جویی در مصرف آب و برق به نمایندگی از حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حضور حسین سلامی فرمانده کل سپاه، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو و گروهی از فرماندهان و مقامات


این رزمایش در راستای رعایت دستورات ریاضتی فرمانده معظم کل قوا به عنوان سیاستی در چارچوب دستورالعمل های کلان کشوری در حال انجام است.


سپاه پاسداران به عنوان نهادی مبتکر در این زمینه، رزمایش کاهش انرژی را با نام حضرت علی بن موسی الرضا (ع) برای کاهش 30 درصدی مصرف انرژی در بازه زمانی 1 تیرماه تا 3 ماهه، در همه حال انجام خواهد داد. کشور.


اجرای اقدامات موثر برای کاهش مصرف، کمک به تثبیت شبکه آب و برق، از جمله روشن کردن ژنراتورهای برق اضطراری، کاهش استفاده از سیستم های سرمایشی و روشنایی، استفاده از نور طبیعی، روشنایی و روشنایی منطقه، مدیریت مصرف آب و ممنوعیت آب آشامیدنی در فضای سبز. یکی از اقدامات انجام این تمرینات است.


این رزمایش در مرحله اول در تمامی اماکن و ساختمان های سپاه و بسیج، وزارت نیرو و وزارت کشور و در مراحل بعدی در سایر ادارات و نهادها برگزار می شود.


انتهای پست/