آغاز تمرینات تیم والیبال ایران


آغاز تمرینات تیم والیبال ایران

امروز (19 مرداد) از ساعت 11 صبح تمرین تیم والیبال ایران برای حضور شایسته در مسابقات قهرمانی مردان جهان 2022 آغاز شد.


به گزارش ایلنا، تیم والیبال ایران پس از حضور موفق در لیگ ملت ها و استراحت چند روزه، تمرینات خود را برای آماده سازی برای جام واگنر و مسابقات قهرمانی مردان جهان 2022 آغاز کرد.


اردوی آماده سازی این تیم برای رویدادهای پیش رو از ساعت 11 امروز (19 مرداد) در سالن فدراسیون والیبال آغاز شد و در ابتدا بهروز عطایی سرمربی تیم ملی توضیحاتی را در خصوص برنامه تمرینی تیم ملی ارائه کرد. و سپس بازیکنان تمرینات کششی و بدنسازی را انجام دادند. ملی پوشان هم در تمرین امروز صاحب توپ شدند.


امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، میثم صالحی، محمدجواد منانی نژاد، علی اصغر مجدار، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امین اسماعیل نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، محمدرضا حضرت موذن اولین بازیکنانی بودند که در این مسابقه حضور داشتند. تمرین تیم ملی والیبال ایران


سید محمد موسوی از فردا به تمرین تیم والیبال ایران می رود و میلاد عبادی پور نیز با موافقت بهروز آتای سرمربی تیم ملی شنبه 24 مردادماه به جمع بازیکنان می آید.


همچنین از امروز یکی از پاسورهای تیم ب به نام امیر افشار در تمرین شاگردان آتاج حضور یافت که شهروز همایونفرمانش در تمرین تیم ب حضور دارد.


اکبر محمدی (سرپرست)، بهروز عطایی (سرمربی)، علیرضا طلوکیان، عظیم جزیده و احمد لاهوتی (مربی)، یاناس (مربی بدنسازی)، علی فرهادی (دکتر)، رضا قالی پور (درمانگر)، حسین خوریانی و امین علی اکبری ( آنالیزور) و محمدمهدی افشاری به عنوان ماساژور کادر فنی تیم ملی والیبال در این اردو حضور دارند.


تیم ملی والیبال ایران در مسابقات مقدماتی مردان جهان در اسلوونی به مصاف حریفانی (آرژانتین، مصر و هلند) می رود.


انتهای پست/