آغاز اکران فیلم «روز ششم» / افتتاحیه ببر رسمی


فیلم ها

امروز چهارشنبه 31 تیرماه اولین روز ششم این فیلم به کارگردانی حجت قاسم زاده در سینماهای کشور آغاز شد.


به گزارش ایلنا به نقل از مشاور رسانه ای فیلم، اولین ببر رسمی حجت قاسم زاده اصل، اولین ببر رسمی محمد واحد همزمان با ششمین اکران مردمی رونمایی شد. .

فیلم «روز ششم» در زمستان 1399 جلوی دوربین رفت و در اواخر دهه 1400 با انجام آخرین مراحل فنی آماده نمایش شد.

داستان این فیلم درباره جوانی به نام احمد با بازی مصطفی زمانی است. پس از آزادی از زندان تنها 5 روز فرصت زنده ماندن دارد تا پاسخ برخی از معماها را بیابد، اگر احمد بنا به دلایلی شکست بخورد، در «روز ششم» کشته خواهد شد.

بهاره افشاری در نقش «نگینا» نقش مقابل را در این فیلم بازی می کند و بدون آن ها امیر جعفری، مهران احمدی، افشین هاشمی، همایون ارشادی، بهرام ابراهیمی، مهدی حسینی نیا و دیگر نقش های کلیدی در حضور جمشید هاشم پور. «روز ششم» مسئول است.

فیلمنامه روز ششم را خود حجت قاسم زاده نوشته است. او به عنوان نویسنده و کارگردان، پیش از این فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی را برای شبکه‌های مختلف تلویزیون ساخته است که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به فیلم‌های «گروهی»، «قصه‌ها و حقایق»، «تنهایی»، «شنبه تا پنجشنبه» اشاره کرد. “و سریال های تلویزیونی. چگونه والدین را تحقیر کنیم”، یادآوری ها “و …

در ششمین روز فیلم، مهدی فرجی را به عنوان مشاور و رحمان سیفی آزاد را به عنوان تهیه کننده گذراندند. این فیلم در موسسه سینمایی راه عرفان اکران می شود.

انتهای پست/