آزادی ها پرچمدار جهاد تبیینی در قلب اردوگاه های عراق بودند


آزادی ها پرچمدار جهاد تبیینی در قلب اردوگاه های عراق بودند

استاندار مازندران گفت: آزادشدگان جهاد توجیهی در مرکز قرارگاه های رژیم بعث عراق بودند.


به گزارش ایلنا، سید محمود حسینی پور امروز چهارشنبه در همایش تجلیل از آزادگان در استان مازندران از حضرت زینب(س) به عنوان بزرگ آزادگان جهان اسلام یاد کرد و گفت: 5 مرداد به عنوان روز ورود اسلام نامگذاری شده است. . سرافراز آزاده به میهن اسلام و این روز برای ملت ایران است اسلام سرافراز است.


وی با اشاره به اینکه هیچ کس سالروز ورود تاریخی آزادگان را فراموش نمی کند چرا که این روز مهمترین جشن پیروزی رزمندگان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس بوده است، افزود: آزادگان پرچمدار انقلاب بودند. جنگ. تبیین جهاد در مرکز اردوگاه های رژیم بعث (اطلاعات) عراق.


استاندار مازندران گفت: تاریخ معاصر در جبهه مقاومت اسلامی 1400 سال شاهد جانفشانی ها و رشادت های آزادگان ایران اسلامی بوده و سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی متقارن با ایام الله است. اسلام. اسارت اسرای کربلا یادآور رشادت ها و مقاومت آزادگان در این جنگ بسیار سخت است. : حقانیت ایران اسلامی با صبر و استقامت آزادگان به گوش جهانیان رسیده است. ایران اسلامی.


حسینی پور با بیان اینکه نهادهای دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران وظیفه پیگیری انتشار اسناد صلیب سرخ بین المللی درباره اسرای ایرانی در عراق را دارند، گفت: مردم قدردان فداکاری آزادگان ایران اسلامی هستند. در دوران اسارت، اما در نظام اداری و اجرایی آن چنان که باید، حقوق این قشر ادا نشده است.


وی با اشاره به اینکه در جذب نیروی انسانی این اداره باید فرزندان آزادگان را در اولویت قرار داد ادامه داد: اگر آزاد شدگان مشکل اشتغال فرزند داشته باشند پسندیده نیست.


حسینی پور با اشاره به شباهت های اسارت خلق الله در واقعه عاشورا با اسارت سربازان در دوران دفاع مقدس، گفت: آزادگان ایران اسلامی با قیام عاشورا و به برکت عاشورا دوران آزادی را تجربه کردند. حضرت زینب(س) و شخصیت اصلی فداکاری آزادگان، پاسداری مقدس است باید برای مردم تبیین شود.


در این مراسم از 90 آزاده استان مازندران تجلیل شد.


انتهای پست/