آخرین وضعیت مذاکرات با بردیوو / مذاکره تراکتور با دو لژیونر / دینکا درخواست طلاق نکرده است


آخرین وضعیت مذاکرات با بردیوو / مذاکره تراکتور با دو لژیونر / دینکا درخواست طلاق نکرده است

باشگاه تراکتورسازی در بیانیه ای درباره روند مذاکره با «قریان بردیف» شفاف سازی کرد و برخی از موارد مطرح شده پیرامون این تیم را شفاف سازی کرد.


به گزارش ایلنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتورسازی، همانطور که در بالا توضیح داده شد، پس از توافق قبلی و به درخواست هواداران، آقای ارطغرل ساغلام گزینه اصلی رانندگی تراکتورسازی بود و هیئت مدیره تمامی خواسته های سرمربی را پذیرفت. و هیئت مدیره با افزایش درصد موافقت کردند. اما آقای ساغلام از امضای توافقنامه خودداری کرد.


هیئت مدیره باشگاه سپس گزینه های دیگری را برای این مربی بررسی کرد و همانطور که در بیانیه هفته گذشته اشاره شد، قربان بردیف گزینه اصلی هدایت تیمی است که یک مربی مطرح دنیا برای مذاکره با تراکتورسازی در ایران حضور داشت. مدیران باشگاه در چندین جلسه مذاکرات فشرده ای با بردیوو داشتند و با توجه به حساسیت موضوع و لزوم اتخاذ بهترین تصمیم برای آینده تیم، طرفین در روزهای آینده تصمیم نهایی را برای همکاری خواهند گرفت. بررسی دقیق وضعیت فعلی


نکته قابل توجه این است که هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی از تعطیلی تیمی قدرتمند برای لیگ بیست و دوم غافل نشده و سعی می کند مربی با دانش، کارآمد و رکورددار 24 ساعته انتخاب کند تا اتفاقات تلخ فصل گذشته بتواند. تکرار شود. .


همچنین در روزهای اخیر موضوع طلاق “آلینس دینکاس” مربی دروازه بان تراکتورسازی در رسانه ها مطرح شده است که یادآور می شود دو سال از قرارداد سه ساله این مربی می گذرد و باشگاه به همه چیز رسیده است. تعهداتش به دینکا همچنین این مربی هنوز درخواست جدایی از تراکتور را نکرده و حتی در این مورد صحبتی هم نکرده است.


تراکتورسازی در انجام تعهدات مالی خود نیز تمهیدات لازم را برای جلوگیری از فسخ یک طرفه قرارداد با بازیکنان در نظر گرفته است و هواداران نگران این موضوع نباشند.


تاکید می شود کمیته نقل و انتقالات باشگاه مذاکرات لازم را با بازیکنان باکیفیت و سازنده انجام داده و در این زمینه به توافق رسیده است. به طوری که با دو لژیونر ملی پوش فوتبال کشورمان صحبت هایی صورت گرفته و پیگیری های لازم در این زمینه در حال انجام است. با این حال آخرین مرحله در ترکیب بازیکن، انتخاب سرمربی و نظر اوست.


شایان ذکر است با توجه به مصادف شدن فصل آینده با جام جهانی، بازیکنان نسبت به انتخاب تیم های خود حساسیت ویژه ای دارند و این امر قیمت بازیکنان را اندکی افزایش داده است. باشگاه تراکتورسازی با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال خواستار افزایش سهمیه جذب بازیکنان خارجی از چهار به شش بازیکن برای افزایش جذابیت و کیفیت لیگ برتر و جلوگیری از گرانی کاذب بازیکنان داخلی شده است. .


انتهای پیام/