آخرین وضعیت راه های اصلی و بزرگراه های تهران


آخرین وضعیت راه های اصلی و بزرگراه های تهران

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی راه های اصلی و بزرگراه های تهران را اعلام کرد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با رصد انجام شده از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح جاده های تهران از وضعیت ترافیکی جاده ها و بزرگراه های پایتخت خبر داد. صبح روز یکشنبه 18 مرداد 1401 در راس ترافیک و ابتدای تردد در سطح جاده های شهر تهران بودیم.


وی ادامه داد: مسیر شیخ فضل الله غرب به شرق از رحمانی، مسیر آزادی غرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نوای از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگین است.


وی ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع). در مسیر جنوب به شمال ترافیک صبحگاهی شمال بزرگراه گلشندوست صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد وجود دارد.


سرهنگ شریفی افزود: بزرگراه شهید همت غرب به شرق از باکری، شهید حکیم غرب به شرق از باکری، محور هاشمی رفسنجانی غرب به شرق از سمت شهید ستاری تردد دارد.


رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، جاده چمران جنوب به شمال در تقاطع حکیم به همت، جاده غرب به شرق. از گلها و جاده غربی شرق بزرگراه از سمت چیتگر شاهد ترافیک صبحگاهی هستیم.


انتهای پیام/