آجورلو: می خواستیم با مجیدی ادامه دهیم اما او تصمیم گرفت جای دیگری کار کند، با سرمربی ایرانی به توافق رسیدیم اما حملات مانع شد.


آجورلو: می خواستیم با مجیدی ادامه دهیم اما او تصمیم گرفت جای دیگری کار کند، با سرمربی ایرانی به توافق رسیدیم اما حملات مانع شد.

مدیرعامل استقلال درباره انتخاب سرمربی جدید این تیم صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، مصطفی آجورلو در جلسه معارفه سرمربی جدید استقلال گفت: ورزشگاه آزادی را می دیدیم و درک می کردیم. شاید چند سال دیگر این قهرمانی که منتظرش بودیم به دست بیاید، البته من به آقای مجیدی گفتم که از اول فصل 75 امتیاز می خواهم و می خواهم پنج هفته مانده به بازی ها قهرمان شوید.


وی افزود: فکر می کنیم جای آنها خالی است و فوتبال حرفه ای است. من در زمان غیبت آقای مجیدی خیلی اذیت شدم اما به نظر می رسد آقای ساپینتو تحت فشار ما و هوادارانش است، اما فوتبال حرفه ای است و باید بفهمیم که قهرمانی تمام شده و فصل جدیدی آغاز شده است.


مدیرعامل استقلال در خصوص طلاق مجیدی گفت: هرکسی حق انتخاب دارد و آقای مجیدی هم اذعان داشته که باید در کشور دیگری کار کند و ما به او احترام می گذاریم و هرگز از ادامه زندگی استقلال کوتاه نمی آییم. با همان تلاش قبلی ادامه دهید.» بابا


آجورلو گفت: همانطور که می دانید برای ادامه همکاری با او بسیار آماده بودم و جدایی او برای برگزاری مسابقات قهرمانی سال جدید با هدایت یک مربی ایرانی بود. واضح تر نمی گویم، اما حمله دیگران سرمربی موعود را مجبور به استعفا کرد. مشکلی نیست


وی ادامه داد: آسمان استقلال آبی نیست و اندازه آن بی نهایت است و استقلال هرگز احساس ضعف نمی کند به همین دلیل مذاکرات خارجی را آغاز کردیم و بیش از 40 مربی در لیست کارشناسان و مذاکره کنندگان و قابل اعتمادترین مربیان قرار گرفتند. مشخص است که سرمربی عزیز و محترم استقلال امروز در این مجلس حضور داشت و انشاالله با این امضا تیم استقلال را تحویل گرفت.


آیورلو افزود: البته دو سه روز پیش امضا کردند و امروز خیلی رسمی با حضور رسانه ها امضا شد. جا دارد از نگرانی شما تشکر کنم و از سکوت و آرامش خود در گرامیداشت یاد خدای متعال عذرخواهی نمایم که ذهن ما را قوت بخشیده است که یاد خدا در مصیبت ها ما را به راه راست هدایت می کند.


انتهای پیام/